System nagłośnienia hali sportowej

Indeks katalogowy: Got000036

  • Czas dostawy: 48h

Opis

Przenośny system nagłośnienia hali sportowej pozwoli realizować imprezy sportowe z komentarzem na żywo. Umożliwi również zorganizowanie imprezy plenerowej, gdyż w razie potrzeby cały system można łatwo spakować, przenieść i używać na zewnątrz.

► Zastosowany mikser TopPro MX.12 pozwala na dołączenie w razie potrzeby innych źródeł np. Laptopa, posiada pokładowy procesor efektów, kompresor i dodatkowo jest łatwy w obsłudze.
► Odtwarzacz MAG 2107C pozwoli na odtwarzanie muzyki z płyt CD, plików mp3 z pendrive lub karty pamięci a także umożliwia przesyłanie muzyki z wykorzystaniem komunikacji Bluetooth.
► Zestaw bezprzewodowych mikrofonów doręcznych z odbiornikiem; Relacart UR-270D MH ułatwia ich użycie w dowolnym miejscu dzięki wbudowanemu eliminatorowi sprzężeń. Mikrofony bezprzewodowe Relacart to produkty wysokiej jakości; metalowa, pancerna wręcz konstrukcja, automatyczne skanowanie wolnej od zakłóceń częstotliwości jak też bezprzewodowa synchronizacja są dodatkowymi atutami.
► Aktywne zestawy głośnikowe M3 SKY63 uzupełnione dedykowanym subwooferem GROUND15 gwarantują doskonałej jakości dźwięk i eliminują konieczność użycia kosztownych i kłopotliwych kabli głośnikowych. Wbudowany procesor DSP chroni głośniki przed przesterowaniem i umożliwia prostą konfigurację w zależności od miejsca pracy zestawu. Szerokie kąty propagacji (80°) pozwalają na równomierne pokrycie dźwiękiem różnej wielkości hal czy przestrzeni na zewnątrz.

Mikser, odbiornik mikrofonów bezprzewodowych oraz odtwarzacz są zamontowane w kompaktowej skrzyni na kółkach dzięki czemu sprzęt jest chroniony przed uszkodzeniami w transporcie jak i w użytkowaniu, a rozstawienie w dowolnym miejscu przebiega szybko i wygodne. Dodatkowe szuflady na okablowanie i mikrofony pozwalają zachować porządek i zabezpieczają akcesoria.

Zobacz także

Akcesoria