Aktualności

 

Marka Relacart oferuje szeroką gamę systemów z mikrofonami bezprzewodowymi. Chcielibyśmy Państwu przybliżyć dwa systemy, które sprawdzą się przy obsłudze konferencji.

 

Sektor Wymiaru Sprawiedliwości opracował Model Dostępnego Sądu. W zakresie udogodnień technicznych oraz komunikacyjno-informacyjnych zostały uwzględnione systemy wspomagania słyszenia, jakimi są pętle indukcyjne. 

Przedstawiamy Państwu nowości od Relacart

  • HR-32 - profesjonalny zestaw mikrofonów bezprzewodowych w wersji pojedynczej i podwójnej
  • WAM-432 - czterokanałowy mikser automatyczny z mikrofonami bezprzewodowymi


 

Marka Contacta posiada w swojej ofercie szeroką gamę urządzeń wspomagania słyszenia.

 

 

Kolekcja MuxLab Dante Audio została zaprojektowana w celu zrewolucjonizowania jakości produkcji audio.
 

 

T-Racks to Twoje rozwiązanie w zakresie szaf rack 19", z wszystkimi najczęściej potrzebnymi rozmiarami.
W T-Racks to co widzisz jest tym, co dostajesz!

 


Bluesound Professional prezentuje nowe głośniki sufitowe z możliwością konwersji na głośniki podwieszane, rozszerzając ofertę najwyższej jakości produktów audio klasy komercyjnej. 

Przegrody w punktach obsługi klienta stały się stałym elementem wyposażenia. Zabezpieczają one obie strony przed transmisją wirusów, ale uniemożliwiają zrozumiałą komunikację. Contacta to firma z 50-letnim doświadczeniem specjalizująca się w produkcji urządzeń do wspomagania słuchu, W ofercie znajdziemy zestawy interkomowe, które zapewnią doskonałą jakość dźwięku, również dla osób niedosłyszących.


Cerasonar architect sub to niewielkich rozmiarów źródło z 8-calowym przetwornikiem, które zapewnia dodatkową moc w projektach muzycznych multiroom lub w zastosowaniach kina domowego. Idealnie pasuje w miejscach, gdzie konstrukcja jest niepewna lub niestabilna oraz w takich, w których po prostu nie ma miejsca na całkowicie niewidoczny subwoofer.