Służba zdrowia

Odpowiadamy na potrzeby zróżnicowanych grup Klientów, dlatego w naszej ofercie znajdziesz systemy audio-wideo dedykowane dla placówek służby zdrowia. 

Nasz asortyment obejmuje między innymi:

  • interkom do obsługi pacjentów przy okienkach rejestracyjnych, w których znajdują się szyby lub inne bariery – dzięki pętli indukcyjnej pozwala słyszeć komunikaty przez posiadaczy aparatów słuchowych;

  • interkom do pracowni RTG, który może być wykorzystany przez lekarza obsługującego aparaturę do komunikacji z pacjentem – sprzęt wyposażono we wzmacniacze, które zapobiegają sprzężeniom akustycznym;

  • mobilną tablicę informacyjną z szablonami, które mogą prezentować komunikaty, plany sal czy harmonogramy.

 

W naszej ofercie znajdziesz również pętle indukcyjne do gabinetu czy sali szpitalnej, w której przebywają pacjenci. Sprzęt umożliwia odbieranie komunikatów przez osoby niedosłyszące. Inne rozwiązanie to pętla induktofoniczna do infokiosku, punktu samoobsługowego czy domofonu, która umożliwia integrację z istniejącym źródłem dźwięku i wzmacniaczem audio.

 

Oferowane przez nas urządzenia idealnie sprawdzą się w szpitalach czy przychodniach i poradniach. Są dyskretne i nie zajmują dużo miejsca, a także wyróżnia je łatwy montaż. Stanowią idealne rozwiązanie dla placówek służby zdrowia, gdyż pozwalają usprawnić obsługę pacjentów.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (6)
Służba zdrowia
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: