Cyfrowe menu w restauracji lub barze

Indeks katalogowy: Got000013

  • Czas dostawy: 48h

Opis

Cyfrowe menu w barze lub restauracji podnosi atrakcyjność prezentacji potraw czy trunków, ożywia wnętrze i umożliwia szybką zmianę zawartości gdy zachodzi taka potrzeba.

Odtwarzacz CMS MuxLab 500789 wyświetla zadaną treść jednocześnie na jednym lub dwóch dowolnej wielkości wyświetlaczach. Maksymalna rozdzielczość na każdym z wyjść to 4K przy 60 klatkach, jakość obrazu jest więc doskonała nawet przy dużych monitorach i małej odległości wyświetlacza od klienta.

Oprogramowanie DigiSign CMS jest darmowe i łatwe w obsłudze, działa pod kontrolą systemu Windows, wykorzystuje gotowe presety na których w łatwy sposób można zmieniać cześć zawartości np. cenę. Wyświetlana treść może być statycznym obrazem lub zawierać animacje czy filmy. Można też wstawiać widżety prezentujące aktualne informacje z Internetu jeśli odtwarzacz ma do niego dostęp. W odtwarzaczu można zapisać dużą ilość gotowych treści i zaplanować harmonogram wyświetlania dzięki czemu zmiana np. z menu śniadaniowego na lunchowe będzie odbywała się automatycznie o zadanej godzinie.

System można łatwo rozbudować o kolejne odtwarzacze DS i monitory zachowując łatwą obsługę treści z jednego miejsca. Odtwarzacze i komputer z oprogramowaniem DigiSign CMS muszą znajdować się w tej samej sieci LAN.

Zobacz także

Akcesoria