Elektroniczne, mobilne tablice informacyjne w nowoczesnej szkole

Indeks katalogowy: Got000014

  • Czas dostawy: 48h

Opis

Mobilne, elektroniczne tablice informacyjne zapewniają prosty w obsłudze system informacji dla rodziców, uczniów czy pracowników jednostki edukacyjnej.

Na przygotowanych wcześniej szablonach łatwo można zmieniać treść komunikatów, plany sal czy harmonogramy aktualnych wydarzeń szkolnych. Dzięki zastosowaniu odtwarzacza Digital Signage MuxLab 500799 na ekranie odtwarzana jest treść w rozdzielczości 4K i odświeżaniu 60 klatek na sekundę co zapewnia doskonałą jakość obrazu, nawet z bliskiej odległości. Połączenie odtwarzacza z siecią odbywa się przez wbudowany moduł Wi-Fi a ekran łatwo można przestawić w inne miejsce zapewniając tylko zasilanie.

Oprogramowanie DigiSign CMS do tworzenia i przesyłania treści jest darmowe, łatwe w obsłudze i działa pod kontrolą systemu Windows. Może wykorzystywać gotowe presety, na których w łatwy sposób można zmieniać tylko cześć wyświetlanych informacji bez naruszania przyjętego szablonu.

Wyświetlana treść może być statycznym obrazem lub zawierać animacje czy filmy. Można też wstawiać widżety prezentujące aktualne informacje z Internetu jeśli odtwarzacz ma do niego dostęp. 64GB wewnętrznej pamięci pozwala zapisać dużą ilość gotowych plansz i zaplanować harmonogram wyświetlania nawet na rok do przodu. Jeżeli informacje chcemy przeplatać płatnymi reklamami to raport z ich faktycznych wyświetleń wygenerujemy jednym przyciskiem.

Zobacz także

Akcesoria