Rejestratory audio / wideo DSPPA

2024-04-29

 

Rejestratory audio / wideo to urządzenia z fizycznymi wejściami HDMI/SDI posiadające wewnętrzne dyski twarde, współpracujące z lokalnymi serwerami plików lub zewnętrznymi zasobami sieciowymi.

Wszystkie rejestratory z serii DSP92xx posiadają wbudowany WebServer służący do łatwej konfiguracji z dowolnej przeglądarki internetowej oraz zarządzania zapisanymi plikami. W zależności od modelu ilość pamięci wewnętrznej to 1 lub 2TB.

Rejestratory DSPPA umożliwiają stworzenie dowolnego układu wyświetlania poszczególnych źródeł i jednoczesny zapis oraz streaming wynikowego obrazu w jakości FHD. Możliwe jest również automatyczne doklejanie wstępu i zakończenia wideo czy umieszczenie logo w dowolnie wybranym obszarze materiału.

Pliki wynikowe mogą być zapisane w formacie MP4, AVI, FLV, MKV, MOV lub TS; sprzęt wspiera kodeki H.264 / H.265 oraz strumieniowanie wideo RTSP/RTMP.Wszystkie modele posiadają uchwyty do szaf rack, obudowy o wysokości 1U oraz dwucalowy wyświetlacz LCD na przednim panelu informujący o podstawowych parametrach pracy urządzenia.

Stabilność działania zapewnia własny, zintegrowany system operacyjny, a w przypadku utraty zasilania podczas pracy pliki z ostatnim nagraniem są automatycznie naprawiane, zapisywane i możliwe do odtworzenia.

Rejestratory z serii DSP92xx współpracują z systemami konferencyjnymi, obsługują auto-pozycjonowanie kamer PTZ, a wbudowany moduł DSP audio zapewnia, że dźwięk w materiale wideo będzie doskonały. Urządzenia posiadają wbudowane przedwzmacniacze mikrofonowe oraz wzmacniacz audio 2x 15W@4Ω umożliwiający bezpośrednie podłączenie głośników w pomieszczeniu odsłuchowym.

Modele posiadają porty RS-232 oraz RS-485; mogą być zintegrowane z systemami sterowania. Oferta obejmuje również fizyczny, dotykowy sterownik DSP9221 ułatwiający operatorowi obsługę wideorejestratora.

W dziedzinie edukacji i szkoleń - wideorejestratory z fizycznymi wejściami HDMI lub SDI są wykorzystywane do nagrywania wykładów, z kilku kamer jednocześnie. Dodatkowym źródłem sygnału może być również laptop z prezentacją. Nagrywany materiał może być równocześnie strumieniowany do sieci dla uczniów czy studentów, którzy - z różnych powodów - nie mogą uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych.

Wideorejestratory DSPPA znajdują również zastosowanie w sądownictwie, przy rejestracji rozpraw, podczas sesji i spotkań w administracji państwowej i wszędzie tam, gdzie potrzeba w prosty sposób nagrać doskonałej jakości dźwięk i obraz złożony w jeden plik.

 

 

Ilość jednocześnie aktywnych wejść wideo

Ilość wejść SDI

Ilość wejść HDMI

Ilość wejść VGA

Audio DSP

Pojemność dysku

Wzmacniacz 2x15W

DSP9201

2

2

2

2

TAK

2TB

NIE

DSP9202

6

6

2

2

TAK

2TB

NIE

DSP9203

4

4

2

2

TAK

2TB

NIE

DSP9204

4

4

2

2

TAK

2TB

NIE

DSP9206

2

2

2

2

NIE

1TB

NIE

DSP9208

4

4

2

2

NIE

1TB

NIE

DSP9209

4

4

2

2

TAK

2TB

TAK

DSP9210

6

6

2

2

TAK

2TB

TAK