Barionet 100 Powiększ

Barionet 100

Uniwersalny programowalny serwer

Produkt dostępny na zamówienie.

Zadzwoń do nas aby poznać cenę produktu.

akustyku1
Zamów przez platformę B2B

Barix

Nowy

OPIS
BarioNet to zaawansowany sterownik programowalny z obsługą protokołu IP, wyposażony w liczne interfejsy we/wy i komunikacyjne, dzięki czemu jest urządzeniem, które może monitorować, sterować i komunikować się praktycznie z każdym urządzeniem. Zawiera wbudowany serwer WWW, który jest w pełni konfigurowalny i umożliwia utworzenie unikalnego interfejsu użytkownika dla dowolnej aplikacji.

Podstawowa sieć BarioNet posiada 4 wejścia analogowe (0-5V), 4 wejścia cyfrowe, 4 wyjścia cyfrowe (100mA), 2 wyjścia przekaźnikowe (5A @ 250VAC) oraz interfejs 1-wire Dallas, który może obsługiwać do 50 1-wire czujników temperatury. Interfejs RS232 i RS485 umożliwiają komunikację z dowolnym urządzeniem szeregowym innych producentów. Można także zintegrować do 2 czytników dostępu do kart Wiegand w celu zapewnienia rozwiązania bezpieczeństwa opartego na protokole IP.
Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.