Opis
Garvan Acoustic SVK15RF Goccia Riflesso - dwudrożny głośnik wiszący, 90W, 8Ω
Garvan Acoustic SVK15RF Goccia Riflesso to dwudrożny głośnik wiszący, który łączy naturalną dyfuzję dźwięku z wyjątkowym wzornictwem i rzemiosłem artystycznym. Wykonany ręcznie z ceramiki szkliwionej w Faenzy, pokryty platynową dekoracją wykonaną w technice Riflesso, stanowi nie tylko źródło dźwięku, ale również unikalny element wystroju wnętrza.
Technika Riflesso polega na rozpuszczaniu soli metali szlachetnych w kwasach i nanoszeniu ich na zeszkliwioną powierzchnię ceramiki, która następnie jest wypalana po raz trzeci w temperaturze 720°C. Każdy egzemplarz jest niepowtarzalnym dziełem sztuki, zachowującym tajemnicę rzemieślniczą z lat 20. XX wieku.
Głośnik wyposażono w 13-centymetrowy przetwornik niskotonowy z membraną celulozową oraz 2,5-centymetrową jedwabną kopułkę wysokotonową, pracujące w systemie zawieszenia powietrznego. Zapewnia to naturalne, detaliczne brzmienie w szerokim paśmie 45Hz-20kHz przy skuteczności 90dB (2,83V/1m) i mocy 90W RMS. Symetryczna impedancja 8Ω umożliwia łatwą integrację z profesjonalnymi systemami AV.
Dzięki przewodowi głośnikowemu o długości 150cm oraz możliwości montażu sufitowego, instalacja jest szybka i estetyczna. Głośnik doskonale sprawdza się w prestiżowych przestrzeniach, gdzie liczy się zarówno jakość dźwięku, jak i wyjątkowy design.
Funkcjonalność
- Dwudrożna zwieszana konstrukcja
- Moc: 90W RMS / 180W max
- Skuteczność: 90dB (2,83V/1m)
- Pasmo przenoszenia: 45Hz-20kHz
- Impedancja: 8Ω (symetryczna)
- Przewód głośnikowy: 150cm
- Montaż: zawieszenie sufitowe
Cechy
- Przetwornik niskotonowy: 13cm, membrana celulozowa
- Przetwornik wysokotonowy: 2,5cm, jedwabna kopułka
- Obudowa: ceramika szkliwiona z platynową dekoracją Riflesso
- Wymiary (WxSxG): 48x24x24cm
- Waga: 4,1kg
- Ręczne wykonanie - każdy egzemplarz unikatowy
Garvan Acoustic SVK15RF Goccia Riflesso to idealne rozwiązanie dla przestrzeni wymagających najwyższej jakości dźwięku i wyjątkowej estetyki - takich jak galerie, muzea, luksusowe butiki, biura i hotele.