Nagłośnienie barowego ogródka piwnego

Indeks katalogowy: Got000005

  • Czas dostawy: 48h

Opis

Nowoczesny system nagłośnienia ogródka restauracji czy baru powinien zapewniać wysoką jakość odtwarzanej muzyki, łatwość i szybkość instalacji oraz prostą kontrolę nad odtwarzaną treścią.


Do małych powierzchni polecamy nowoczesny system sieciowy składający się w najprostszej wersji z dwóch głośników sieciowych Bluesound Professional BSP125.

Głośniki posiadają wbudowane wzmacniacze oraz odtwarzacz sieciowy, odtwarzanie muzyki z serwisów streamingowych nigdy nie było tak proste. Źródła dźwięku można łączyć w pary stereo czy szybko rozbudować system o kolejne głośniki, subwoofery czy sterowniki ścienne. W przypadku większych instalacji podział na strefy to kilka kliknięć w telefonie lub tablecie – w dedykowanej, bezpłatnej aplikacji BlueOS, w której zarządzamy również odtwarzaną muzyką.


Każdy pojedynczy głośnik wymaga tylko podłączenia do sieci LAN (przewodem sieciowym lub po wbudowanym Wi-Fi) oraz standardowego zasilania 230V. Źródłem muzyki może być dowolny serwis streamingowy, radio internetowe, sieciowe zasoby jak również lokalne źródła analogowe czy nawet pendrive USB z wgraną zawartością. Integracja z już istniejącym systemem nagłośnienia jest możliwa i prosta. Głośniki i akcesoria dostępne są w dwóch kolorach: białym i czarnym.


Przykładowy system:

Zastosowany sprzęt:

Zobacz także

Akcesoria