Kompleksowe nagłośnienie restauracji wraz z ogródkiem

Indeks katalogowy: Got000030

  • Czas dostawy: 48h

Opis

Nowoczesny system nagłośnienia restauracji powinien zapewniać wysoką jakość odtwarzanej muzyki, łatwość i szybkość instalacji, możliwość rozbudowy oraz gwarantować bezpieczeństwo i prostą kontrolę nad odtwarzaną treścią.


Do dużych restauracji z zewnętrznymi ogródkami polecamy nowoczesny system sieciowy składający się głośników sieciowych i wzmacniaczy Bluesound Professional oraz głośników zewnętrznych Garvan Acoustics.

Nowoczesne głośniki z serii BSP posiadają wbudowane wzmacniacze oraz odtwarzacz sieciowy, odtwarzanie muzyki z serwisów streamingowych takich jak Spotify, Tidal, Tunify czy Soundmachine, nigdy nie było tak proste. Źródła dźwięku można łączyć w dowolnie skonfigurowane strefy, łatwo rozbudować system o kolejne głośniki, subwoofery z serii BSW czy sterowniki ścienne CP100.
W przypadku większych instalacji podział na strefy to kilka kliknięć w telefonie lub tablecie – w dedykowanej, bezpłatnej aplikacji BlueOS, w której zarządzamy również odtwarzaną muzyką.

W prezentowanym przykładzie:

► w głównej sali restauracyjnej zastosowano cztery głośniki sieciowe z wbudowanymi modułami Wi-Fi  - taka konfiguracja pozwala na unikniecie instalacji dodatkowych przewodów do każdego głośnika, wystarczy standardowe zasilanie sieciowe, muzyka jest bezpiecznie strumieniowana poprzez sieć Wi-Fi. Zestaw uzupełnia subwoofer BSW150.

► w sali kameralnej oraz sali nr 3 zastosowano odpowiednio po dwie sztuki głośników BSP500 oraz BSP1000. Są to głośniki sieciowe, zasilane przez tą samą skrętkę która łączy je z lokalną siecią LAN, nie ma konieczności dodatkowego zasilania 230V. Instalacja ogranicza się więc do doprowadzenia jednego przewodu CAT5e lub wykorzystania istniejącej instalacji sieciowej.

► strefę sanitariatów nagłaśniają cztery głośniki z modułem Wi-Fi Bluesound Professional BSP125 wymagające wyłącznie zasilania 230V ze strumieniowaniem bezprzewodowym.

► ogródek główny zastał równomiernie nagłośniony za pomocą czterech profesjonalnych głośników dookólnych Garvan SN120 napędzanych dwoma sieciowymi wzmacniaczami Bluesound Professional B170S. Głośniki Garvan są w pełni odporne na warunki atmosferyczne, można zamówić je w dowolnym kolorze z palety RAL, a nawet w obudowach betonowych.

► ogródek mały, z racji niewielkich wymiarów, nagłaśniają dwa głośniki sieciowe z modułem WiFi BSP125.

Głośniki BSP125, BSP500 oraz BSP1000 posiadają obudowy w kolorze czarnym lub białym, posiadają dedykowane uchwyty montażowe gwarantujące szybkie i bezpieczne mocowanie.


System nagłośnienia restauracji z ogródkami Bluesound, mimo dostosowania głośników do konkretnych rozmiarów pomieszczeń, oraz różnych sposobów łączności i zasilania łatwo integruje się w jednej bezpłatnej aplikacji BlueOS. Źródłem muzyki w systemie sieciowym Bluesound Professional może być dowolny serwis streamingowy, radio internetowe, sieciowe zasoby lokalne czy nawet pendrive USB z wgraną zawartością. Integracja z już istniejącym systemem nagłośnienia jest możliwa i bardzo prosta.

Przykładowy system:


Zastosowany sprzęt:

 

 

 

 

Zobacz także

Akcesoria