Wielostrefowe nagłośnienie basenu, spa, łaźni czy strefy Wellness

Indeks katalogowy: Got000010

  • Czas dostawy: 48h

Opis

Wielostrefowe nagłośnienie strefy relaksu w hotelu lub centrum konferencyjnym.


System nagłośnienia realizuje dwie podstawowe funkcje; umożliwia odtwarzanie muzyki w tle oraz łatwe rozgłaszanie komunikatów w dowolnie wybranych strefach.


Zastosowanie wielostrefowych odtwarzaczy strumieniowych Bluesound Proffesional pozwala na słuchanie muzyki ze źródeł lokalnych, sieciowych czy serwisów streamingowych takich jak Spotify, Tidal, Tunify czy Soundmachine. Zastosowanie akcesoriów HUB i CS1 pozwala na podłączenie tradycyjnych źródeł analogowych lub cyfrowych a nawet strumieniowanie muzyki z urządzeń mobilnych za pomocą BT, Apple AirPlay2 czy Google Chromecast. Sterowanie playlistami w poszczególnych strefach jest proste i możliwe z dowolnego miejsca za pomocą darmowej aplikacji BlueOS - dostępnej na wszystkie systemy operacyjne.

Zastosowanie wzmacniaczy DA4250 70/100V upraszcza instalację okablowania na dużych odległościach i umożliwia właściwy dobór głośników do każdego pomieszczenia czy strefy na zewnątrz. Dzięki wykorzystaniu wejść priorytetowych muzyka w tle jest automatycznie wyciszana aby zapewnić wysoką zrozumiałość komunikatów.

Zastosowanie sieciowych pulpitów mikrofonowych Bodet Paging Stations umożliwia nadawanie komunikatów głosowych do dowolnie wybranych lub wszystkich stref. Ilość pulpitów jest dowolna, zgodna z zapotrzebowaniem, a dzięki wykorzystaniu standardowej sieci LAN ewentualne przeniesienie go w inne miejsce jest bardzo proste.

 

 

Zobacz także

Akcesoria