Pętle indukcyjne powierzchniowe

Pętle indukcyjne powierzchniowe to urządzenia, które mogą być stosowane w pomieszczeniach lub na określonych obszarach. Jest to nowoczesne rozwiązanie zaprojektowane specjalnie dla osób niedosłyszących.

Pętle indukcyjne powierzchniowe dzielą się na dwa rodzaje – obwodowe i macierzowe.
Pierwszy z systemów jest rozprowadzany po obwodzie danego pomieszczenia. Doskonale sprawdza się w obiektach zabytkowych oraz w nowoczesnym budownictwie.
Drugi jest zasilany dwukanałowym wzmacniaczem z przesunięciem fazy między kanałami. Tego typu system może być stosowany bez żadnych ograniczeń.

W naszym asortymencie dostępne są wysokiej klasy podzespoły pozwalające na stworzenie pętli indukcyjnej powierzchniowej. Oferujemy profesjonalne wzmacniacze pętli indukcyjnej, które mogą być wyposażone w mikser i przesuwnik fazy. Zróżnicowanie dostępnych modeli ułatwia wybór urządzenia idealnie dopasowanego do specyfiki danego obiektu.
Oferujemy również duży wybór akcesoriów jak kable do pętli indukcyjnej, miedziana taśma, miernik natężenia pola, uchwyty rack czy moduł monitorujący do wzmacniaczy.

Sprawdź wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie i projektuj skuteczne pętle indukcyjne powierzchniowe, które zapewnią najwyższy standard dla osób niedosłyszących.

Pokazuje 1 - 24 z 25 produktów
Kategorie
Włączone filtry:
    Producent
    Akceptuje

    Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.