Pętle indukcyjne

Pętle indukcyjne to nieodzowny element infrastruktury obiektów użyteczności publicznej jak dworce kolejowe i autobusowe, porty lotnicze, ale także apteki, przychodnie czy muzea. Urządzenia powinny być dobierane z niezwykłą starannością oraz z uwzględnieniem specyfiki danego obiektu. Dzięki temu mogą w efektywny sposób przekazywać informacje osobom z dysfunkcją narządu słuchu.

W asortymencie naszej firmy dostępne są nowoczesne i niezawodne pętle indukcyjne renomowanych producentów. Oferujemy również osprzęt i akcesoria niezbędne do stworzenia i uruchomienia takiej infrastruktury w budynku. Obok pętli indukcyjnych dostarczamy także odbiorniki, generatory sygnałów testowych czy mikrofony powierzchniowe. Nasi specjaliści zapewniają wsparcie w zakresie przygotowania projektu oraz wyboru optymalnych rozwiązań. Oferujemy również akcesoria do przenośnych pętli indukcyjnych oraz znaki informacyjne. Duże zróżnicowanie dostępnych rozwiązań ułatwia dopasowanie do specyficznych potrzeb danego obiektu.

Zadbaj o nowoczesną infrastrukturę w zarządzanym obiekcie. Postaw na niezawodne pętle indukcyjne i stwórz infrastrukturę przyjazną osobom niedosłyszącym.

Pokazuje 1 - 15 z 15 produktów
Kategorie
Włączone filtry:
    Producent
    Akceptuje

    Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.