Wspomaganie słyszenia

W dzisiejszych czasach problem utraty słuchu dotyka coraz więcej osób. W świecie, gdzie używanie aparatów słuchowych staje się powszechne, warto jest zapewnić dostęp do infrastruktury ułatwiającej komunikację osobom słabo słyszącym.

Pętle indukcyjne są znakomitym rozwiązaniem, pozwalającym na zapewnienie możliwości prowadzenia niezakłóconej konwersacji w warunkach, które mogą stanowić problem dla osób korzystających z aparatów słuchowych. Wyzwanie mogą stanowić zatłoczone, głośnie miejsca jak kasa na dworcu, okienka obsługi w urzędach. W takich sytuacjach zastosowanie pętli indukcyjnej typu 1 na 1 będzie optymalnym rozwiązaniem.

Pętla indukcyjna jest dyskretnym rozwiązaniem, system pozostaje cały czas aktywny więc rozmówca nie będzie wiedział, czy dana osoba korzysta z aparatu słuchowego.

Pętle indukcyjne powierzchniowe to rozwiązanie dla sal konferencyjnych i wykładowych, a także dla kin czy teatrów. Systemy tego typu obejmują większą powierzchnię i pozwalają na jednoczesne korzystanie z niej większej ilości osób na dużych powierzchniach.

Pokazuje 1 - 24 z 57 produktów
Kategorie
Włączone filtry:
    Producent
    Akceptuje

    Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.