Wspomaganie słyszenia

W dzisiejszych czasach problem utraty słuchu dotyka coraz więcej osób. W świecie, gdzie używanie aparatów słuchowych staje się powszechne, warto jest zapewnić dostęp do infrastruktury ułatwiającej komunikację osobom słabo słyszącym i zadbać o pętle indukcyjne dla niedosłyszących.

Pętle indukcyjne dla osób niedosłyszących są znakomitym rozwiązaniem, pozwalającym na zapewnienie możliwości prowadzenia niezakłóconej konwersacji w warunkach, które mogą stanowić problem dla osób korzystających z aparatów słuchowych. Wyzwanie mogą stanowić zatłoczone, głośnie miejsca jak kasa na dworcu czy okienka obsługi w urzędach. W takich sytuacjach zastosowanie pętli indukcyjnej typu 1 na 1 będzie optymalnym rozwiązaniem.

Pętla indukcyjna jest dyskretnym rozwiązaniem. System wspomagania słuchu pozostaje cały czas aktywny, więc rozmówca nie będzie wiedział, czy dana osoba korzysta z aparatu słuchowego.

Pętle indukcyjne powierzchniowe dla niedosłyszących to rozwiązanie dla sal konferencyjnych i wykładowych, a także dla kin czy teatrów. Systemy wspomagania słuchu tego typu obejmują większą powierzchnię i pozwalają na jednoczesne korzystanie z niej większej ilości osób na dużych powierzchniach.

Oferujemy również osprzęt i akcesoria niezbędne do stworzenia i uruchomienia takiej infrastruktury w budynku. Obok pętli indukcyjnych dostarczamy także odbiorniki, generatory sygnałów testowych czy mikrofony powierzchniowe. Nasi specjaliści zapewniają wsparcie w zakresie przygotowania projektu oraz wyboru optymalnych rozwiązań. 

W ofercie nie zabrakło akcesoriów do przenośnych pętli indukcyjnych oraz znaków informacyjnych. Duże zróżnicowanie dostępnych rozwiązań ułatwia dopasowanie systemów wspomagania słuchu do specyficznych potrzeb danego obiektu.

Zadbaj o nowoczesną infrastrukturę w zarządzanym obiekcie. Postaw na niezawodne pętle indukcyjne i stwórz infrastrukturę przyjazną osobom niedosłyszącym.

Pokazuje 1 - 24 z 59 produktów
Kategorie
Włączone filtry:
    Producent
    Akceptuje

    Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.