Mikrofony bezprzewodowe

Wygoda obsługi, brak plączących się kabli - to podstawowa zaleta mikrofonów bezprzewodowych.

Mikrofony bezprzewodowe Relacart to dobry wybór przez wgląd na wiele innych zalet. Solidna konstrukcja mechaniczna nadajników sprawia, że nawet przy niezbyt delikatnym ich traktowaniu - trudno o uszkodzenia. Wysokiej jakości komponenty elektroniczne, dobrej jakości filtry, umożliwiają jednoczesną pracę na wielu kanałach jednocześnie - nie ma problemu by w jednej lokalizacji pracowało kilka-kilkanaście zestawów.
Mikrofony bezprzewodowe Relacart pracują w legalnym paśmie częstotliwości, wolnym od zakłóceń sieci komórkowej LTE. W zestawach zawsze znajdziecie Państwo nowy komplet baterii, uchwyt do montażu odbiornika w szafie rack oraz uchwyt mikrofonu montowany do statywu.

W wielu zastosowaniach - szkołach lub salach konferencyjnych (tam, gdzie zazwyczaj brak specjalisty - akustyka) bardzo ważna jest praca bez wzbudzeń akustycznych - seria UR-270 z wbudowanych eliminatorem sprzężeń, zapewnia najwyższy komfort użytkowania.
Warto wspomnieć o nowej serii TM-500, która oferuje automatyczne strojenie transmisji, pozwalając na użytkowanie jednego mikrofonu w wielu lokalizacjach bez konieczności ręcznej zmiany kanału pracy.

Dostępność anten, wzmacniaczy antenowych, spliterów - pozwala na budowę stabilnie działających systemów bezprzewodowych, z gwarantowanym zasięgiem na całym wymaganym obszarze.

Mikrofony bezprzewodowe Relacart to urządzenia sprawdzone w wielu instalacjach w Polsce i na świecie.

Pokazuje 1 - 24 z 80 produktów
Kategorie
Włączone filtry:
    Akceptuje

    Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.