Mikrofony bezprzewodowe i przewodowe

Te urządzenia są podstawowym i wyjątkowym elementem systemu nagłośnieniowego, ponieważ to właśnie z mikrofonami użytkownik ma bezpośredni kontakt. Wybór odpowiedniego urządzenia ma bardzo duży wpływ na ostateczną zrozumiałość przekazywanej treści, dlatego chętnie podpowiemy, który model będzie najlepiej odpowiadał Państwa potrzebom i oczekiwaniom.

Oferowane modele

Współcześnie klienci mogą wybierać z różnego rodzaju urządzeń przeznaczonych do konkretnych sytuacji. Innego modelu użyjemy do nagrywania dźwięków głośnych pochodzących z wielu stron, a innego w sytuacji, gdy źródło dźwięku pochodzi z jednego kierunku. Podczas konferencji lepszym rozwiązaniem będzie urządzenie konferencyjne, podczas wystąpienia lub prezentacji lepiej sprawdzi się natomiast mikrofon bezprzewodowy nagłowny lub model bezprzewodowy doręczny. W niektórych sytuacjach niezbędny może być z kolei mikrofon z głośnikiem i innymi akcesoriami.

Oferujemy mikrofony rożnych typów:

• przewodowe – dynamiczne i pojemnościowe,
• bezprzewodowe – doręczne, nagłowne i krawatowe (lavalier) oraz z głośnikiem,
• zwieszane – do systemów rejestracji, np. w pokoju przesłuchań,
• powierzchniowe – konferencyjne, które sprawdzają się podczas wykładów czy spotkań,
• pulpity mikrofonowe – z włącznikiem lub przyciskiem PTT (push to talk) lub klawiaturą wyboru strefy,
• bezprzewodowe zestawy nakamerowe – do rejestracji dźwięku w nagraniach wideo.

Dostępne są również wszelkie akcesoria do mikrofonów – zarówno do ich montażu (uchwyty, statywy), jak i instalacji (anteny, wzmacniacze antenowe i splitery) oraz inne.

Pokazuje 1 - 24 z 124 produktów
Kategorie
Włączone filtry:
    Akceptuje

    Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.