Pętle indukcyjne przenośne

Przenośne pętle indukcyjne umożliwiają bezproblemowy kontakt z osobami niedosłyszącymi. To nowoczesne rozwiązanie, które sprawdzi się w obiektach użyteczności publicznej, biurach, firmach, lokalach usługowych czy nawet w komunikacji miejskiej. Mała pętla indukcyjna może być wykorzystywana w zasadzie na każdej przestrzeni, gdzie istnieje konieczność nawiązania kontaktu z osobami niedosłyszącymi. Urządzenie posiada pętlę indukcyjną, która za pomocą wbudowanego lub zewnętrznego mikrofonu przekazuje wzmocniony sygnał do odbiorcy.

Biurkowa pętla indukcyjna to rozwiązanie, które podnosi standard danego obiektu i pozwala na sprawny kontakt z osobami słabosłyszącymi. Urządzenia dostępne w naszej ofercie charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami oraz niską wagą. Do ich wykonania zastosowano najwyższej jakości materiały, które gwarantują niezawodne działanie i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Małe pętle indukcyjne są bezpieczne i zgodne ze wszystkimi normami. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją producenta.

Postaw na trwałe, niezawodne i sprawdzone rozwiązania. Przenośna pętla indukcyjna to uniwersalne urządzenie, które wyraźnie podnosi standard funkcjonowania osób niedosłyszących w danej przestrzeni.

Pokazuje 1 - 7 z 7 produktów
Kategorie
Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.