MyMusicPlayer Powiększ

MyMusicPlayer

odtwarzacz mp3,wave USB/SD/HDD, ethernet

Produkt dostępny na zamówienie.

Zadzwoń do nas aby poznać cenę produktu.

Zamów przez platformę B2B

ID-AL (Waves System)

Nowy

OPIS

My Music Player został zaprojektowany do automatycznej i bezobsługowej transmisji muzyki i rozgłaszania komunikatów.

Odtwarzacz obsługuje formaty MP3 i WAV zapisane na twardym dysku, pamięci USB lub karcie SD. Możliwe jest również utworzenie listy odtwarzania M3U. My Music Player to idealne rozwiązanie do odtwarzania muzyki tła, reklam i ogłoszeń promocyjnych.
Dzięki oprogramowaniu ID-AL Scheduler możliwe jest utworzenie harmonogramu dla każdego dnia. Wbudowany kalendarz będzie wyzwalał konkretne pliki lub źródła dźwięku o danej godzinie. Media mogą być wgrywane poprzez połączenie USB z komputerem lub połączenie ethernetowe (pobieranie lub wrzucanie FTP).

Główne cechy urządzenia My Music Player to niezawodność, intuicyjna obsługa, niski pobór prądu i przystosowanie do pracy ciągłej. Odtwarzacze mogą być sterowane przez port RS232. My Music Player to opłacalne rozwiązanie do transmisji i rozgłaszania w sklepach, restauracjach lub magazynach.

Pliki do pobrania
Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.