System interkomowy z elementami kontroli dostępu

Zastosowanie systemu:

obiekty hotelowe i konferencyjne,

obiekty przemysłowe,

obiekty administracji państwowej,

obiekty handlowe.

    System umożliwia: komunikację pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami kontrolnymi, rozgłaszanie komunikatów do wybranych stref lub wszystkich stref jednocześnie, kontrolę dostępu, otrzymywanie i wysyłanie sygnałów alarmowych oraz zapewnia tło muzyczne dla każdej strefy.
    Znajdujący się w głównym pomieszczeniu wielostrefowy pulpit PS16, pozwala na transmisję komunikatów słownych do dowolnie wybranego pomieszczenia lub wszystkich pomieszczeń systemu jednocześnie. Mniejszy pulpit PS1, umożliwia dwukierunkową komunikację z dwoma wybranymi strefami bądź pomieszczeniami, w zależności od konfiguracji. Zamontowany na portierni mikrofon i głośnik małej mocy, pełnią funkcję jednostrefowego wolno stojącego interkomu.
    Zastosowane w strefie drugiej oraz trzeciej, moduły Exstreamer odpowiadają za dekodowanie sygnałów sieciowych do liniowych sygnałów audio. Exstreamer 200 dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi pozwala na bezpośrednie podłączenie do urządzeń głośnikowych. W przypadku nagłośnienia większej powierzchni, sygnały liniowe są transmitowane do wzmacniacza 100V, a następnie na głośniki sufitowe rozmieszczone w pomieszczeniach. Panel ścienny VSC umożliwia zdalną regulację poziomu głośności lub wybór źródła dźwięku.
    Urządzenie Annuncicom 155 posiada stopień ochrony IP 65, dzięki czemu może być umieszczone na zewnątrz i podłączone bezpośrednio do zewnętrznych urządzeń audio.
Elementy Barionet odpowiadają za zbieranie informacji, wysyłanie komunikatów alarmowych oraz sterowanie dostępem. W celu zapewnienia tła muzycznego wykorzystany został wewnętrzny serwer z plikami audio oraz komunikaty pochodzące z internetu np.: radio internetowe. Dodatkowo system umożliwia podłączenie do zewnętrznej centrali abonenckiej PBX.
    Sterowanie oraz konfigurowanie odbywa się z poziomu przeglądarki internetowej za pomocą komputera podłączonego do wewnętrznej sieci LAN.

Przykładowa konfiguracja:

System%20interkomowy%20z%20elementami%20

Lista urządzeń:

BARIX Annuncicom PS1 strefowy pulpit  IP,

BARIX Annuncicom PS16 strefowy pulpit mikrofonowy IP, 

BARIX Annuncicom 100 interkom IP,

BARIX Annuncicom 155 interkom IP, stopień ochrony IP65,

BARIX Exstreamer 100 odbiornik audio IP z USB,

BARIX Exstreamer 200 odbiornik audio IP z USB i wzmac. 2x25W,

BARIX Barionet,

BARIX VSC regulator głośności dla urządzeń Barix,

AUDAC CPA24 wzmacniacz 240W/100V,

AUDAC CS85 głośnik sufitowy 24W/100V,

AUDAC WX302 głośnik ścienny dwudrożny 20W/100V,

AUDAC CSA506 budżetowy głośnik sufitowy 6W/100V,

AMC Talk D mikrofon dynamiczny na gęsiej szyjce,

AMC Talk ST podstawa mikrofonów TALK.

 

Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.