Prosty system transmisji dźwięku przez sieć IP

Zastosowanie systemu:

obiekty hotelowe i konferencyjne,

obiekty przemysłowe,

transport,

obiekty handlowe.

 

    System umożliwia transmisję sygnałów dźwiękowych przez sieć komputerową IP. Zmniejsza to w znacznym stopniu koszty wynikające z prowadzenia dodatkowych kabli, co jest konieczne w przypadku analogowych systemów transmisji. Ponadto sieci komputerowe umożliwiają dystrybucję sygnałów na większe odległości przy znacznie mniejszych stratach, niż systemy analogowe. 
    Urządzenia obsługują protokoły: HTTP, RTP, UDP, TCP, oraz najbardziej popularne formaty plików audio, takie jak: MP3WMA czy PCMElementy systemu można konfigurować w prosty sposób z poziomu przeglądarki internetowej, z dowolnego urządzenia, które posiada dostęp do internetu. Dodatkowo istnieje możliwość sterowania podstawowymi funkcjami poszczególnych urządzeń za pomocą pilota.
    Barix Instreamer 100 odpowiada za przyjęcie sygnału liniowego i konwersję do formatu sieciowego, natomiast Barix Exstremer 100 odpowiada ze zdekodowanie sygnału sieciowego do sygnału liniowego audio.

Przykładowa konfiguracja:

Prosty%20system%20transmisji%20d%C5%BAwi

Lista urządzeń: 

BARIX INSTREAMER 100 nadajnik audio IP,

BARIX EXSTREAMER 100 odbiornik audio IP z USB.

 

Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.