3-punktowy system interkomowy

Zastosowanie systemu:

obiekty hotelowe i konferencyjne,

obiekty przemysłowe,

służba zdrowia,

transport,

obiekty handlowe.

 

 

    Podstawę działania systemu stanowią urządzenia firmy BARIX z serii Annuncicom. Dodatkowo w systemie wykorzystano mikrofon przemysłowy przeznaczony specjalnie do systemów interkomowych, urządzenie głośnikowe małej mocy oraz moduły sterujące i sygnalizujące pracę układu. 
    Annuncicom 100 pozwala na nadawanie i odbieranie komunikatów dźwiękowych poprzez sieć IP oraz ich kodowanie i dekodowanie. Urządzenie posiada symetryczne wejście mikrofonowe, wyjście liniowe, wbudowany wzmacniacz małej mocy z wyjściami głośnikowymi oraz złącza logiczne. Dodatkowo interkom obsługuje protokół RS-232 oraz pozwala na odtwarzanie plików dźwiękowych pochodzących z zewnętrznej pamięci USB
    Prawidłowe użytkowanie systemu zapewniają moduły sterujące firmy RDL, odpowiedzialne za uruchamianie urządzeń, wybór miejsca nadawania oraz sygnalizację. Moduły zainstalowane zostały w specjalnej estetycznej ramce.
    Konfiguracja, sterowanie oraz wprowadzanie wszelkich zmian odbywa się w prosty sposób za pomocą komputera podłączonego do sieci komputerowej, z poziomu przeglądarki internetowej.

 

Przykładowa konfiguracja systemu:

3%20punktowy%20system%20interkomowy.jpg

 

Lista urządzeń:

BARIX ANNUNCICOM 100,

AUDAC APT 20,

RDL RU-SP1

RDL AMS-LEDG

RDL AMS-PB1

RDL AMS-SW2

RDL AMS-UF1

IN-OUT SM 1-P


Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.