System transmisji dźwięku przez podczerwień Listen IR

Zastosowanie systemu:

obiekty hotelowe i konferencyjne,

ośrodki kultury.

 

    System Listen IR składa się ze stacjonarnego nadajnika, promiennika, odbiorników ze słuchawkami oraz specjalnego stojaka. Nadajnik posiada dwa wejścia oraz jedno wyjście do zewnętrznego systemu audio. Sygnały wejściowe, po dobraniu odpowiednich proporcji, przesyłane są do promienników, a następnie przez podczerwień do odbiorników słuchaczy. Specjalna stacja dokująca umożliwia ładowanie i wygodne przechowywanie do 8 odbiorników jednocześnie.
    System przeznaczony jest szczególnie do zastosowania w miejscach, gdzie wymagana jest izolacja sygnału ze względów bezpieczeństwa, bądź występowania już innych nadajników radiowych (teatr, sala rozpraw, pokój przesłuchań itp.). Listen IR Zapewnia znakomitą wydajność oraz krystalicznie czysty dźwięk. Jest bardzo prosty w obsłudze oraz instalacji.

Przykładowa konfiguracja:

System%20transmisji%20d%C5%BAwi%C4%99ku%

 

 

Lista urządzeń:

Listen LT-82-03 stacjonarny nadajnik IR,

Listen LA-140 promiennik IR szary,

Listen LR-44 odbiornik IR 4ch smycz,

Listen LR-42 odbiornik IR 4ch stetoskop,

Listen LA-165 słuchawki stereo nauszne,

Listen LA-350-03 stojak/ładowarka 8 odbiorników LR-42/44.

 
 

Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.