System nagłośnieniowy hotelu

Zastosowanie systemu:

obiekty hotelowe i konferencyjne.

Celem działania systemu nagłośnieniowego jest transmisja muzyki i innych sygnałów dźwiękowych do pomieszczeń hotelu z podziałem na strefy, w zależności od przeznaczenia pomieszczenia.

Głównym elementem systemu jest matryca miksująca, do której są podłączone źródła muzyczne i która będzie umożliwiać przypisanie do dowolnej ze stref wyjściowych sygnału z dowolnego źródła muzycznego.

Przewiduje się wykorzystanie dwóch odtwarzaczy CD/MP3 z tunerem radiowym, dzięki czemu będzie możliwa emisja dwóch rodzajów muzyki niezależnie w różnych strefach.

W razie potrzeby możliwe będzie dołączenie kolejnych źródeł muzyki. Wykorzystanie dwóch niezależnych źródeł muzyki pozwoli na emisję „neutralnej” muzyki w pomieszczeniach dostępnych dla gości (recepcja, korytarze, pokoje) oraz na przykład „nieco żywszej” w pomieszczeniach baru.

Sygnały z wyjść matrycy trafią do zespołu wzmacniaczy mocy 100 V, które zasilają linie głośnikowe każdej ze strefy.

W pokojach dla gości zastosowane są regulatory głośności AMC VC30R, które pozwolą na dostosowanie poziomu odtwarzanej muzyki lub całkowite jego wyciszenie w każdym z nich niezależnie.

Przykładowa konfiguracja:

System%20nag%C5%82o%C5%9Bnieniowy%20hote

 

Lista urządzeń:

AMC MP02 odtwarzacz CD/MP3, tuner FM, wyj RCA,

AMC TALK D mikrofon dynamiczny na gęsiej szyjce,

AMC TALK ST podstawa mikrofonów TALK,

AMC VC30R regulator 30W/100V z przekaźnikiem,

AUDAC MCD15 zmieniarka 5xCD/MP3,

AUDAC CPA-12 wzmacniacz 120W/100V,

AUDAC CS-74 głośnik sufitowy 6W/100V biały.

Do pobrania:  system naglosnieniowy hotelu.pdf

Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.