8-strefowy system rozgłoszeniowy na matrycy MTX88

Zastosowanie systemu:

obiekty hotelowe i konferencyjne,

obiekty przemysłowe,

obiekty sportowe,

służba zdrowia,

transport,

edukacja,

obiekty handlowe.

 

    Sercem systemu jest cyfrowa matryca audio odpowiadająca za dystrybucję sygnałów fonicznych pomiędzy poszczególnymi strefami. Jako źródła dźwięku wykorzystano odtwarzacze CD/MP3/FM, radio internetowe oraz serwer z plikami muzycznymi. Komunikację z serwerem muzycznym zapewnia urządzenie do transmisji IP, BARIX Exstreamer. Rozgłaszanie komunikatów odbywa się za pomocą pulpitów mikrofonowych APM. Komunikaty mogą być przekazywane do wszystkich lub do wybranych stref. Jednocześnie tylko jeden pulpit może nadawać komunikaty.
    W systemie przewidziano osiem stref. W trzech strefach wykorzystano panele naścienne z ekranem LCD oraz możliwością podłączenia mikrofonu i odtwarzacza, w kolejnych trzech wykorzystano panele tylko z możliwością wyboru źródła oraz regulacją jego poziomu głośności. Pozostałe dwie strefy nagłośnione zostały z wykorzystaniem urządzeń BARIX Instreamer, które odpowiadają za kodowanie sygnałów fonicznych oraz ich transmisję przez sieć IP. Pozwala to na znaczne zwiększenie zasięgu działania systemu oraz zmniejszenie kosztów okablowania poprzez wykorzystania tanich przewodów CAT 5e (skrętka).
    Wykorzystane urządzenia głośnikowe pozwalają na nagłośnienie wszelkiego rodzaju instalacji. W zestawieniu znajdują się głośniki ścienne, sufitowe, kulowe, zestawy wolno stojącej o dużej mocy, kolumny głośnikowe oraz głośniki dalekiego zasięgu, które bez obawy przed uszkodzeniem można montować na zewnątrz.
    Ogromną zaletą systemu jest możliwość kontroli oraz wprowadzania zmian ustawień w prosty sposób poprzez komputer, laptop lub iPada z poziomu przeglądarki internetowej. 

Przykładowa konfiguracja:

8-strefowy%20system%20rozg%C5%82oszeniow

Lista urządzeń:

AUDAC MTX 88 

AUDAC APM 108 

AUDAC ARJ03 

AUDAC MWX43 

AUDAC MWX65 

AUDAC MCD15 

AUDAC CMP30 

AUDAC CPA-36 

AUDAC CPA-24 

AUDAC T4 

AUDAC D3

AUDAC ASP20 

AUDAC CLS440 

AUDAC WX-502 

AUDAC CS-85 

AUDAC PX-115 

AUDAC SX418 

AUDAC HS-208 

AMC iLIVE 

AMC LIVE RADIO 

BARIX INSTREAMER 

BARIX EXSTREAMER 


Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.