System konferencyjny z możliwością głosowania

Rozwiązanie to opiera się na w pełni cyfrowym systemie konferencyjnym wyposażonym w protokół DANTE. System ten składa się z jednostki centralne oraz z pulpitów mikrofonowych wyposażonych w ekran dotykowy. Pulpity są łączone między sobą i z jednostką centralną w technologii POE. System konferencyjny D7200 pozwala na przeprowadzenie głosowania, a dzięki autoryzacji przy pomocy klucza, pulpity mogą być przypisane do konkretnych osób, uniemożliwiając nieautoryzowany dostęp. Jednostka jest w stanie obsłużyć, aż do 4096 pulpitów i pozwala na jednoczesną pracę 6 mikrofonów. System posiada tryby konferencyjne: FIFO, NORMAL, VOICE, FREE, APPLY. System ten, posiada wbudowaną jednostkę śledzenia obrazu – nie potrzeba dodatkowego urządzenia, wystarczy podłączyć kamery. Dodatkowo do systemu można dołączyć jednostkę, do tłumaczeń symultanicznych. 

System składa się z jednostki centralnej do której podłączone są pulpity mikrofonowe, miksujący wzmacniacz mocy, projektor, switch POE, komputer. Wzmacniacz wykorzystany w tym systemie jest wyposażony w odtwarzacz USB/SD, radio FM i łączność Bluetooth. Stosując switch POE możliwe jest podłączenie do systemu, komputera umożliwiającego zdalną obsługę.


Spis urządzeń:

jednostka centralna DSPPA D7201

- pulpit mikrofonowy przewodniczącego D7221

pulpit mikrofonowy delegata D7222

wzmacniacz miksujący DSPPA MP600U

głośnik ścienny 40 W DSPPA DSP8064

System konferencyjny z możliwością głosowania.pdf

Zapraszamy do kontaktu:

przez WhatsApp

przez Facebook Messenger

e-mail: biuro@akustyk.pl

lub telefon: 71 78 73 900


Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.