Mobilny zestaw na egzaminy językowe

Zestaw na egzaminy językowe znajduje zastosowanie przy odtwarzaniu komunikatów słownych i poleceń na salach egzaminacyjnych, salach konferencyjnych, klasach w szkole – w miejscach, gdzie zachodzi potrzeba odtworzenia komunikatów. Zapewniając przy tym bardzo dobrą zrozumiałość mowy.

System składa się ze wzmacniacza mocy, który posiada wbudowany odtwarzacz USB/SD, łączność Bluetooth. Indywidualna regulacja wzmocnienia dla każdego wejścia. Pliki dźwiękowe nagrane na nośnikach oraz komunikaty głosowe z mikrofonu są odtwarzane na głośnikach zamontowanych na lekkich statywach. Głośniki znajdują się na wysokości głowy słuchaczy, co powoduje dobrą słyszalność poleceń podczas przeprowadzania egzaminu. Istnieje możliwość regulacji wysokości głośnika w zakresie od 95 do 165 cm.

System nagłośnieniowy sprawdzi się na przeciętnej wielkości sali gimnastycznej. Przewidziano 16 głośników AMC iPlay4BT (linia 100 V, odczepy transformatora 16/8/4 W) umieszczonych na statywach Caymon CST201B. Waga jednego głośnika ze statywem wynosi około 4 kg, co pozwala na szybkie i łatwe rozstawienie czy przeniesienie systemu. W mniejszych salach nie ma potrzeby podłączania wszystkich głośników.Przy używaniu systemu w mniejszych salach nie jest konieczne podłączanie wszystkich głośników.

Do wzmacniacza podłączono zestaw z mikrofonem dynamiczny przewodowy Relacart SM-300. Dodatkowo do wzmacniacza można dołączyć maksymalnie 4 mikrofony oraz 2 liniowe źródła dźwięku.

Spis urządzeń:

- 16 x AMC iPlay4WT

- 16 x Caymon CST201B

Relacart SM-300

DSPPA MP600U

Mobilny zestaw na egzaminy językowe.pdf

 

Zapraszamy do kontaktu:

przez WhatsApp

przez Facebook Messenger

e-mail: biuro@akustyk.pl

lub telefon: 71 78 73 90


Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.