Nagłośnienie basenu

System podzielono na strefy nagłośnieniowe i skonfigurowano do transmitowania muzyki i komunikatów rozgłoszeniowych na halę główną basenu, a także do pomieszczeń budynku. Nagłaśniana jest również niecka basenowa z wykorzystaniem głośników podwodnych. W wybranych strefach możliwe jest odtwarzanie sygnału z lokalnych źródeł dźwięku. Główny element systemu stanowi matryca miksująca, do której podłączono źródła dźwięku i która umożliwia przypisanie do dowolnej ze stref wyjściowych sygnału z dowolnego źródła muzycznego.

W systemie wykorzystano odtwarzacz USB wbudowany w matrycę oraz dodatkowy odtwarzacz CD/MP3 ze złączem USB oraz tunerem radiowym. Rozwiązanie to pozwala na emisję muzyki niezależnie, z różnych źródeł do różnych stref. Możliwe jest także dołączenie dodatkowych źródeł fonicznych.

Z wyjścia matrycy sygnał kierowany jest do wzmacniacza mocy, a następnie do głośników w odpowiedniej strefie. Urządzenia systemu zamontowane są w szafie Rack 19” znajdującej się w pomieszczeniu ratowników, gdzie znajduje się także mikrofon strefowy, pozwalający na nadawanie komunikatów słownych do wybranej strefy lub do wszystkich stref na raz. Na hali basenowej wykorzystano głośniki ścienne odporne na wilgoć i zachlapania. Konstrukcja obudowy i złącza kablowego zestawów głośnikowych zapewnia ich długotrwałą pracę w pomieszczeniach o dużej wilgotności, zapewniając jednocześnie bardzo dobrą jakość odtwarzanego dźwięku. Nieckę basenową dodatkowo dogłośniono specjalnym głośnikiem zaprojektowanym do pracy pod wodą. W wybranych strefach zamontowano panele ścienne pozwalające na regulację poziomu głośności. W systemie przewidziano również zestaw z doręcznymi mikrofonami bezprzewodowymi.Spis urządzeń:

-DSPPA MP9807C

-DSPPA MAG808

-DSPPA MAG808R

-DSPPA MAG808S

-DSPPA MAG808C

-DSPPA DA4250

-DSPPA AUX187II

-ATLAS SM42T

-Relacart UR-220D + 2x UH-200


Nagłośnienie basenu.pdf

Zapraszamy do kontaktu:

przez WhatsApp

przez Facebook Messenger

e-mail: biuro@akustyk.pl

lub telefon: 71 78 73 90


Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.