System rozgłoszeniowy bezprzewodowy

System pozwala na bezprzewodowy przesył sygnałów pomiędzy źródłem dźwięku a wzmacniaczami. Urządzenie Instreamer pozwala na kodowanie sygnałów liniowych audio, które pochodzą od odtwarzacza na sygnały sieciowe. Acess Point odbiera sygnały sieciowe przez router a następnie kieruje je do odbiorników. Urządzenia Exstreamer dokonuje dekodowania sygnałów sieciowych do sygnałów liniowych audio, a następnie przekazuje je do wzmacniacza, a ze wzmacniacz do głośników, dodatkowo urządzenie Exstreamer 200 posiada wbudowany układ wzmocnienia i w tym wypadku, sygnał jest kierowany bezpośrednio do głośników.
Pulpit mikrofonowy PS16 pozwala na rozgłaszanie sygnałów w zależności od konfiguracji systemu, oddzielnie do dwóch stref lub też do wszystkich stref jednocześnie. System wyposażono również w panele ścienne VCS, które pozwalają na zdalną regulację wzmocnienia osobno dla każdej ze stref. System sterowany jest poprzez komputer podłączony do wewnętrznej sieci Wi-Fi lub dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu. Konfigurowanie i modyfikowanie ustawień systemu odbywa się przez przeglądarkę internetową.

Spis urządzeń:
BARIX Annuncicom PS16
BARIX Instreamer
BARIX Exstreamer 100
BARIX Exstreamer 200
BARIX VSC
DSPPA MAG2107C
DSPPA MP9312U
DSPPA DSP8064
DSPPA DSP5012
AMC iPlay 4

System rozgłoszeniowy bezprzewodowy.pdf

Zapraszamy do kontaktu:

przez WhatsApp

przez Facebook Messenger

e-mail: biuro@akustyk.pl

lub telefon: 71 78 73 900
Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.