Strefowy system rozgłoszeniowy na matrycy MAG808

Główną jednostką systemu jest cyfrowa matryca audio odpowiadająca za dystrybucję sygnałów fonicznych 
pomiędzy poszczególnymi strefami. Za źródła dźwięku służą: odtwarzacze CD/MP3/FM, oraz serwer z plikami muzycznymi. Komunikację z serwerem muzycznym zapewnia urządzenie do transmisji IP, BARIX Exstreamer. Komunikaty rozgłaszane są za pomocą pulpitów mikrofonowych MAG808R. Każdy z komunikatów może być przekazywany do wszystkich lub do wybranych stref.
Przedstawiany system przewiduje osiem stref. W trzech z nich wykorzystano panele naścienne z odtwarzaczem USB oraz możliwością podłączenia mikrofonuwykorzystano wnież prostpanele z możliwością wyboru źródła oraz regulacją jego poziomu głośności. Jedna ze stref zostałnagłośnionz wykorzystaniem urządzenia BARIX Instreamer, którodpowiada za kodowanie sygnałów fonicznych oraz ich transmisję przez sieć IP. Zwiększa to znacznie zasięg działania systemu oraz minimalizuje koszty okablowania przez wykorzystania tanich przewodów CAT 5e (skrętka).strefach przewidziano również zestawy z mikrofonami bezprzewodowymi.
Wykorzystane urządzenia głośnikowe pozwalają na nagłośnienie różnego rodzaju instalacji. W zestawieniu znajdują się głośniki ścienne, sufitowe, wiszące, projektorowe, kolumny głośnikowe oraz głośniki tubowe dalekiego zasięgu, które są odporne na warunki niekorzystne warunki atmosferyczne. Ogromną zaletą systemu jest możliwość kontroli zarówno z poziomu ekranu dotykowego na matrycy jak i poprzez komputer czy smartfon.

Spis urządzeń:

matryca MAG808

odtwarzacz DSPPA MAG2107C

odtwarzacz DSPPA MP9807C

BARIX Exstreamer 100

BARIX Instreamer

wzmacniacz DA4250

wzmacniacz DA2500

wzmacniacz PA4002

DSPPA FAMA 8

AMC iPlay 5

ATLAS SM52T

DSPPPA DSP8114

DSPPA DSP107

DSPPA DSP207

DSPPA DSP168HD

DSPPA DSP3008A

MAG808S – panel ścienny

MAG808C – panel ścienny

MAG808R – mikrofon strefowy

Strefowy system rozgłoszeniowy na matrycy MAG808.pdf

Zapraszamy do kontaktu:

przez WhatsApp

przez Facebook Messenger

e-mail: biuro@akustyk.pl

lub telefon: 71 78 73 900


Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.