System rozgłoszeniowy dla dużego centrum handlowego
W zaprojektowanym systemie celem ograniczenia kosztów okablowania oraz aby uzyskać jak najmniejsze straty mocy zastosowano system transmisji sygnałów audio przez sieć IP. Rozwiązanie to pozwala na wykorzystanie w instalacji kabli CAT-5 (tzw. skrętka), a także umożliwia prowadzenie dłuższych dróg kablowych, niż w przypadku systemów analogowych.
Kolejną z zalet transmisji po sieci IP jest sterowanie i pełna kontrola systemu przez przeglądarkę internetową w urządzeniu podpiętym do wewnętrznej sieci LAN, a także za pomocą komputera podłączonego do Internetu.
Wielostrefowy pulpit PS-16 pozwala na rozgłaszanie komunikatów słownych do wszystkich stref jednocześnie lub tylko do wybranych. Odtwarzacz CD/MP3/FM połączony z urządzeniem Instreamer, które konwertuje sygnał audio na sygnał sieciowy, oraz serwer z plikami dźwiękowymi zapewniają tło muzyczne w obiekcie.
Urządzenia Exstreamer odpowiadają za dekodowanie sygnałów sieciowych do sygnałów audio oraz przesłanie ich na wejście wzmacniaczy, które znajdują sie w poszczególnych strefach. Wzmocnione sygnały trafiają następnie na urządzenia głośnikowe zainstalowane w określonych pomieszczeniach obiektu.


Spis urządzeń:

BARIX INSTREAMER 100

BARIX EXSTREAMER 110

BARIX ANNUNCICOM PS-16

DSPPA MP9807C

DSPPA DA2250

DSPPA FAMA 8

DSPPA DSP106II


System rozgłoszeniowy dla dużego centrum handlowego.pdf


Zapraszamy do kontaktu:

przez WhatsApp

przez Facebook Messenger

e-mail: biuro@akustyk.pl

lub telefon: 71 78 73 900


Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.