System redukcji hałasu w biurze

Niekontrolowany hałas biurowy może niekorzystnie wpływać na samopoczucie i jakość pracy, znacznie obniża koncentrację, często powoduje również zmęczenie oraz bóle i zawroty głowy. Rozwiązaniem tego problemu jest eliminacja, bądź zmniejszenie hałasu. Pozwala na to, przedstawiony poniżej, system redukcji szumów.

System składa się ze zintegrowanego analogowego generatora hałasu oraz głośników sufitowych. Sygnał z generatora jest podawany na głośniki w poszczególnych strefach. Generator może być zamontowanie na ścianie, a sterowanie i programowanie systemu odbywa się poprzez wyświetlacz na panelu przednim. Urządzenie posiada wbudowany wzmacniacz mocy 4x30 W i jest w stanie obsłużyć 4 strefy. Gotowe tryby maskowania dźwięku są zaprogramowane w urządzeniu. Dodatkowo system posiada dedykowaną aplikację z poziomu której możliwa jest konfiguracja takich funkcji jak: korekcja częstotliwości, filtry dolno i górnoprzepustowe czy regulacja poziomów dla każdej strefy.

W przedstawionym systemie występują dwie strefy, istnieje jednak możliwość zwiększenia ich liczby, poprzez dołączenie większej ilości urządzeń.

Spis urządzeń:

- ATLAS Z4-B

DSPPA DSP916

DSPPA DSP5311

System redukcji hałasu w biurze.pdf


Zapraszamy do kontaktu:

przez WhatsApp

przez Facebook Messenger

e-mail: biuro@akustyk.pl

lub telefon: 71 78 73 900


Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.