Nagłośnienie przenośne
Mobilny zestaw nagłośnieniowy przeznaczony jest do nagłaśniania mówcy oraz odtwarzania muzyki na apelach, imprezach kameralnych, konferencjach spotkaniach, bankietach.
System składa się z aktywnego systemu nagłośnieniowego o łącznej mocy 800 W, które są w stanie nagłośnić uroczystości do 150 osób. System składa się z aktywnego subwoofera VSS28 o mocy 400 W z wbudowanym procesorem DSP i wzmacniaczami pasywnych satelitów oraz dwóch nadstawek VLX4 o mocy 200 W każda, przedwzmacniacza, podwójnego zestawu mikrofonów doręcznych o zasięgu do 30 m oraz odtwarzacza CD/MP3/FM. Źródła dźwięku zostały podłączone do przedwzmacniacza a następnie do procesora DSP. Procesor posiada kilka domyślnych trybów ustawień głośności oraz korekcji częstotliwości.Spis urządzeń:

KME SD X(zestaw głośników 2.1)

przedwzmacniacz RDL RU-MLA2

Relacart IMIC3

DSPPA MP9807C

Nagłośnienie przenośne.pdf

Zapraszamy do kontaktu:

przez WhatsApp

przez Facebook Messenger

e-mail: biuro@akustyk.pl

lub telefon: 71 78 73 900


Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.