Nagłośnienie salonu sprzedaży

System przeznaczony do nagłośnienia salonu sprzedaży zaprojektowano do transmisji muzyki i komunikatów informacyjnych do poszczególnych stref budynków oraz terenów zewnętrznych. 
Główny element systemu stanowi matryca miksująca z wbudowanym wzmacniaczem, do której są podłączone źródła muzyczne i która umożliwia przypisanie do dowolnej ze stref wyjściowych sygnału z dowolnego źródła muzycznego.
Matryca MP912 posiada 5 wejść AUX oraz 3 wejścia mikrofonowe z zasilaniem Phantom. Każdy kanał posiada osobne pokrętło regulacji wzmocnienia oraz korektor barwy. W głównym pomieszczeniu przewidziano montaż pulpitu mikrofonowego, przez który nadawane są komunikaty słowne do wybranych lub wszystkich stref jednocześnie.
W celu nadawania komunikatów czy reklam w określonych dniach i godzinach w systemie zastosowano programowalny odtwarzacz komunikatów.  
Do nagłośnienia pomieszczeń w budynkach użyto głośników sufitowych oraz projektorowych. Teren zewnętrzny nagłośniony został tubowymi zestawami głośnikowymi, odpornymi na zmienne warunki atmosferyczne i zapewniającymi bardzo dobrą jakość dźwięku przy nagłaśnianiu dużych obszarów. Do transmisji dźwięku między budynkami wykorzystano sieć komputerową (nie ma potrzeby prowadzenia oddzielnej trasy audio między budynkami).Spis urządzeń:

-DSPPA MP912
-DSPPA PC1007C
-InOut REPLAY R01-E
-DSPPA CM12
-UR-220S+UH-200
-Barix Instreamer100
-DSPPA AUX521
-DSPPA DSP207II
-AMC MHQ 60X

Nagłośnienie salonu sprzedaży.pdf

Zapraszamy do kontaktu:


przez WhatsApp

przez Facebook Messenger

e-mail: biuro@akustyk.pl

lub telefon: 71 78 73 900
Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.