Nagłośnienie hotelu

System nagłośnieniowy hotelu zaprojektowano aby zapewnić transmisję muzyki i innych sygnałów dźwiękowych do pomieszczeń hotelu z podziałem na strefy, w zależności od przeznaczenia pomieszczenia. Matryca BlueBridge stanowi element centralny systemu, jest to urządzenie posiadające 8 wejść i 8 wyjść audio, dodatkowo możliwe jest podłączenie paneli ściennych do sterowania. Seria BlueBridge charakteryzuje się otwartą architekturą. Dzięki temu system ten jest uniwersalny i można go skonfigurować zależnie od wymagań. Matryca ta świetnie sprawdzi się w małych i średnich instalacjach. Dodatkowo wyposażanie w protokół Dante pozwala na przesyłanie sygnału sieciowo.

 Do matrycy są podłączone źródła muzyczne, które można przypisać do dowolnej ze stref wyjściowych sygnału z dowolnego źródła muzycznego. Przewiduje się wykorzystanie dwóch odtwarzaczy CD/MP3 z tunerem radiowym, dzięki czemu będzie możliwa emisja dwóch rodzajów muzyki niezależnie w różnych strefach. W razie potrzeby możliwe będzie dołączenie kolejnych źródeł muzyki. Wykorzystanie dwóch niezależnych źródeł muzyki pozwoli na emisję „neutralnej” muzyki w pomieszczeniach dostępnych dla gości (recepcja, korytarze, pokoje) oraz na przykład „nieco żywszej” w pomieszczeniach baru.

Spis urządzeń:

Matryca 8x8 ATLAS BlueBridge BB-88DT

Panel ścienny z pokrętłem regulacji BBWP-K1W

Panel ścienny z pokrętłem regulacji i wyborem strefy ATLAS BBWP-K4W

Panel ścienny z programowalnym ekranem dotykowym do sterowania BBWP-TOUCH7B

Mikrofon DSPPA DM-30

Wzmacniacz DA4125

Głośniki sufitowe DSPPA DSP5012

Głośniki projektorowe DSP207

Odtwarzacz DSPPA MAG2107C

Odtwarzacz DSPPA MP9807C


Nagłośnienie hotelu.pdf


Zapraszamy do kontaktu:

przez WhatsApp

przez Facebook Messenger

e-mail: biuro@akustyk.pl

lub telefon: 71 78 73 900


Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.