Nagłośnienia restauracji

System nagłośnienia składa się z czterokanałowego wzmacniacza miksującego do którego podłączone są źródła dźwięku. System ten sprawdzi się do nagłośnienia pubów, hoteli czy restauracji.

Wzmacniacz wyposażony jest w 4 wejścia do których podłączono: mikrofon na gęsiej szyi, przez który możliwe jest nadawanie komunikatów, odtwarzacz CD/MP3/FM/AM/BT oraz odbiornik audio IP Exstreamer. Barix Exstreamer to urządzenie które dekoduje sygnały audio pochodzące z serwera sieciowego i przekazuje je dalej na wyjście wzmacniacza. Każdy kanał wejściowy posiada osobne pokrętło do regulacji poziomu wzmocnienia oraz dodatkowe pokrętło master.

System możne nadawać sygnał audio na dwie strefy, więc możliwy jest podział nagłośnienia na dwie osobne strefy np.: na salę restauracyjną i korytarze. Do nagłośnienia obiektu wykorzystano głośniki sufitowe marki ATLAS wraz z subwooferem. Możliwe jest również zastosowanie głośników np. naściennych.

Spis urządzeń:

Wzmacniacz miksujący ATLAS AA60G

Głośniki sufitowe ATLAS FAP33-T

Subwoofer FAPSUB-1

Odtwarzacz DSPPA MAG2107C

Mikrofon na gęsiej szyi DSPPA CM-30

Nagłośnienie restauracji.pdf


Zapraszamy do kontaktu:

przez WhatsApp

przez Facebook Messenger

e-mail: biuro@akustyk.pl

lub telefon: 71 78 73 900


Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.