Strefowe nagłośnienie dla dużej restauracji

System zaprojektowano dla dwóch niezależnych stref do których mogą być transmitowane sygnały audio.
W strefie pierwszej znajduje się projektor, na którym goście mogą oglądać wydarzenia sportowe czy kulturalne z zapewnieniem doskonałej jakości dźwięku. Obszar strefy drugiej przewiduje zespół pomieszczeń wewnątrz obiektu, takie jak: korytarze, łazienki oraz sale jadalne, a także części zewnętrzne jak: tarasy, ogród.

Wzmacniacz miksujący o mocy 250 W, do obsługi dwóch stref, wyposażony w odtwarzacz USB/SD, radio FM i Bluetooth. Dodatkowo wzmacniacz posiada 4 wejścia mikrofonowe, oraz 2 wejścia liniowe, możliwe jest również podłączenie dwóch mikrofonów strefowych.

Jako źródła dźwięku przewidziano: odtwarzacz CD/MP3/SD/FM, MP9807C zapewniający tło muzyczne pochodzące z dowolnego nośnika oraz odtwarzacz wbudowany we wzmacniaczu. Zastosowanie dwóch odtwarzaczy zapewnia możliwość transmitowania innej muzyki do każdej ze stref. Dodatkowo w systemie zastosowano komplet mikrofonów bezprzewodowych, celem nagłośnienia obsługi każdej z sal.

W systemie wykorzystano głośniki sufitowe i ścienne do nagłośnienia wnętrza restauracji. Na zewnątrz zastosowano głośniki kolumnowe charakteryzujące się klasą ochrony na wilgoć i warunki zewnętrzne IP66.


Spis urządzeń:

DSPPA MP600U

DSPPA MP9807C

Relacart UR-220D + 2X UH-200

DSPPA FAMA 8

AMC iPlay 5

DSPPA DSP8114

Strefowe nagłośnienie dużej restauracji.pdf

Zapraszamy do kontaktu:

przez WhatsApp

przez Facebook Messenger

e-mail: biuro@akustyk.pl

lub telefon: 71 78 73 900


Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.