System interkomowy cyfrowy

System opiera sie na urządzeniach do transmisji IP firmy BARIX. Urządzenia serii Instreamer są odpowiedzialne za kodowanie sygnału liniowego audio do sygnału sieciowego. Urządzenia Exstreamer służą do dekodowania sygnału sieciowefo do sygnału liniowego. Annuncicom to seria urządzeń odpowiadająca za dwukierunkową transmisję komunikatów głosowych przez sieć IP. Na stanowisku głównym zastosowano strefowy pulpit mikrofonowy służący do rozgłaszania komunikatów do dowolnej strefy lub stanowiskam, albo do wszystkich stref jednocześnie. Na stanowiskach 1 i 2 wykorzystano pulpity PS1 z wbudowanym głośnikiem i mikrofonem, co pozwala na komunikację między tymi stanowiskami oraz ze stanowiskiem głównym.
Tło muzyczne zapewniono dzięki zastosowaniu odtwarzacza CD/MP3/FM z urządzeniem kodującym Instreamer, wykorzystano także osobny serwer z plikami dźwiękowymi. Możliwe jest wykorzystanie dodatkowego źródła dźwięku w postaci radia internerowego.
Do strefy pierwszej i drugiej wykorzystano urządzenia Exstreamer 200, które posiadają wbudowany wzmacniacz, do którego podłączono po dwa głośniki ścienne małej mocy. Panel ścienny VSC pozwala na zdalny wybór źródła dźwięku osobno dla każdej ze stef, oraz na regulację głośności. W strefie trzeciej znajduje się Annuncicom 200 służące do dwukierunkowej komunikacji z głównym stanowiskiem, a wbudowany wzmacniacz wykorzystano do zasilenia głośnika. Sterowanie systemem odbywa się zdalnie przez urządzenie z dostępem do Internetu lub przez komputer bezpośrednio podłączony do sieci LAN. Konfigurację oraz wszelkie zmiany odbywają się z poziomu przeglądarki internetowej. Cyfrowy system interkomowy doskonale nadaje się do zastosowania w teatrach, operach, obiektach służby zdrowia, przemyśle oraz wszędzie tam, gdzie szybka i sprawna zdalna komunikacja dźwiękowa jest bardzo ważna.

Spis urządzeń:

BARIX Annuncicom PS1

BARIX Annuncicom PS16

BARIX Annuncicom 200

BARIX Instreamer 100 

BARIX Exstreamer 200 

BARIX VSC 

DSPPA MP9807C

DSPPA DSP8064

DSPPA DSP5311

DSPPA DM30

System interkonowy cyfrowy.pdf

Zapraszamy do kontaktu:

przez WhatsApp

przez Facebook Messenger

e-mail: biuro@akustyk.pl

lub telefon: 71 78 73 900


Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.