System nagłośnienia salonu sprzedaży

Zastosowanie systemu:

obiekty przemysłowe,

transport,

obiekty handlowe.

Celem działania systemu nagłośnieniowego jest transmisja muzyki i komunikatów informacyjnych do budynków i terenu zewnętrznego z podziałem na strefy w zależności od funkcji i przeznaczenia poszczególnych obiektów i pomieszczeń.

Głównym elementem systemu jest matryca miksująca, do której są podłączone źródła muzyczne i która umożliwia przypisanie do dowolnej ze stref wyjściowych sygnału z dowolnego źródła muzycznego.

Sterowanie matrycą odbywa się za pomocą paneli rozmieszczonych w strefach. Dodatkowo, po podłączeniu matrycy do sieci komputerowej, konfigurację można przeprowadzać z poziomu komputera z sieci lokalnej lub z Internetu.

W głównym gabinecie przewidziano montaż pulpitu mikrofonowego, który umożliwi nadawanie komunikatów słownych do wybranych lub wszystkich stref jednocześnie.

W systemie zainstalowany jest programowalny odtwarzacz komunikatów, umożliwiający nadawanie o określonych godzinach, w określonych dniach tygodnia komunikatów czy też reklam.

Do nagłośnienia pomieszczeń w budynkach użyto dwudrożnych oraz niskotonowych sufitowych zestawów głośnikowych. Do nagłośnienia terenu zewnętrznego zostały użyte dwudrożne tubowe zestawy głośnikowe, odporne na zmienne warunki atmosferyczne i zapewniające bardzo dobrą jakość dźwięku przy nagłaśnianiu dużych obszarów.

Transmisja dźwięku między budynkami odbywa się za pośrednictwem sieci komputerowej (nie ma potrzeby prowadzenia oddzielnej trasy audio między budynkami).

Przykładowa konfiguracja:

System%20nag%C5%82o%C5%9Bnienia%20salonu

 

Lista urządzeń:

AMC Live Radio Player radio internetowe z odtwarzaczem kart SD,

AMC A100 wzmacniacz 2x100W/4 ohm,

AMC iLive Handheld set zestaw bezp. UHF z mikrofonem doręcznym,

AMC MHQ60 głośnik tubowy dwudrożny IP66 60W/100V,

AUDAC CPA-24 wzmacniacz 240W/100V,

AUDAC CPA-36 wzmacniacz 360W/100V,

AUDAC CS-1000S subwoofer sufitowy 100W 8ohm,

AUDAC CS-85 głośnik sufitowy 24W/100V biały,

AUDAC MCD15 zmieniarka 5xCD/MP3,

AUDAC R2 matryca 8x8 stereo RS232, Ethernet,

AUDAC R2OPT moduł złączy światłowodowych do R2,

AUDAC R2POW moduł wzmacniaczy 16x40W do matrycy R2,

Barix Instreamer 100 nadajnik audio IP,

InOut Replay R01-E programowalny odtwarzacz MP3,

Inter-M DIV-9123 zwrotnica 2-drożna stereo / 3-drozna mono,

Inter-M RM-01 podstawa mikrofonu.


Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.