Nagłośnienie klubu studenckiego

Zastosowanie systemu:

obiekty hotelowe i konferencyjne,

obiekty handlowe.

System nagłośnieniowy wyposażony jest w moduł Vietanet, który umożliwia strumieniowanie toru audio z sieci lokalnej lub internetu.

Kolumny głośnikowe (70W) przystosowane są do montażu ściennego za pomocą dedykowanych uchwytów kątowych. Szeroki kąt promieniowania oraz wysoka skuteczność przetworników zapewnia doskonałe pokrycie dźwiękiem dużego obszaru.

Wzmacniacze mocy przystosowane są do montażu na szynie DIN. Urządzenia mogą być sterowane za pomocą pilota oraz posiadają wbudowany 3 punktowy korektor barwy.

Poziomy głośności kolumn głośnikowych oraz subwoofera ustawiane są oddzielnie z poziomu wzmacniaczy mocy. 2-kanałowy procesor dźwięku posiada dodatkowe wyjście na subwoofer oraz może być sterowany z poziomu komputera PC za pomocą protokołu RS232 lub przez USB.

Estetyczny wygląd oraz niewielkie gabaryty sprawiają, że zestaw idealnie nadaje się do zastosowań w pubach, hotelach oraz restauracjach.

Przykładowa konfiguracja:


 

Lista urządzeń:

Vieta VDC-1 2 kanałowy procesor dźwięku,

Vieta Ti-2101 wzmacniacz sterowany na szyne DIN,

Vieta Ti-2102 wzmacniacz sterowany na szyne DIN,

Vieta DO-5 zestaw dwudrożny 70W RMS, 5" +1", czarny,

Vieta DO-110S subwoofer 150W RMS, 8 Ohm, 1x10", czarny.

Do pobrania: Klub studencki.pdf


Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.