Współpraca

firmy instalacyjne - oferujemy Wam kompleksowe zaopatrzenie w urządzenia audio, systemy, kable i akcesoria potrzebne do instalacji AV. Dodatkowo zyskacie nowych klientów, którzy trafią do Was korzystając z naszej mapy firm instalacyjnych

hurtownie - jesteście blisko firm instalacyjnych, bardzo często nagłośnienie instalują firmy elektryczne lub podobne - niewyspecjalizowane w AV, właśnie dlatego współpraca z hurtowniami jest dla nas ważna.

sklepy - budując naszą ofertę przygotowaliśmy propozycje dla muzyków, realizatorów i melomanów - tylko dzięki sieci dobrych sklepów możemy dotrzeć do Klientów. Twój sklep również może znaleźć się TU.

Masz pomysł ciekawej współpracy?

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje związane z naszą branżą. Często współorganizujemy festyny, zawody, konkursy - dźwięk jest naszą pasją i naszym hobby. Czekamy na Twój telefon lub e-mail


Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.