Przenośny zestaw nagłośnieniowy na egzaminy językowe

Zastosowanie systemu:

obiekty sportowe,

edukacja.

System służy do odtwarzania komunikatów słownych w pomieszczeniach, takich jak: sale egzaminacyjne, sale konferencyjne, klasy szkolne, sale sportowe, aule oraz wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność przekazania treści z zachowaniem bardzo dobrej zrozumiałości mowy.

Polecenia egzaminacyjne nagrane na CD i/lub komunikaty prowadzącego mówiącego do mikrofonu odtwarzane są przez system głośników ustawionych w pomieszczeniu na lekkich statywach.

Głośniki znajdują się na wysokości głowy słuchaczy, co powoduje dobrą słyszalność poleceń podczas przeprowadzania egzaminu. Istnieje możliwość regulacji wysokości głośnika w zakresie od 95 do 165 cm.

System nagłośnienia na przeciętnej wielkości salę gimnastyczną składa się z 16 głośników AMC iPlay4BT (linia 100 V) umieszczonych na statywach Caymon CST201B. Waga jednego głośnika ze statywem wynosi około 4 kg, dzięki czemu możliwe jest łatwe i szybkie przenoszenie i rozstawienie systemu w pomieszczeniu. Przy używaniu systemu w mniejszych salach nie jest konieczne podłączanie wszystkich głośników.

Zastosowany wzmacniacz AMC MMA240N ma wbudowany odtwarzacz CD/MP3 oraz korektor, umożliwiający dostrojenie barwy dźwięku. Waga wzmacniacza wynosi 10 kg, co sprawia, że przenoszenie urządzenia nie stanowi problemu.

Oprócz odtwarzacza płyt CD do wzmacniacza podłączony jest mikrofon przewodowy Audac M87. Dodatkowo można podłączyć jeszcze trzy mikrofony oraz dwa źródła dźwięku np. radio. Do wzmacniacza można podłączyć maksymalnie 24 głośniki.

Przykładowa konfiguracja:

 

Nag%C5%82o%C5%9Bnienie%20egzaminu%20w%20

Lista urządzeń:

AUDAC M87 mikrofon dynamiczny z włącznikiem,

AMC MMA240N wzmacniacz miks.5 stref opcja CD/MP3, FM,

AMC iPlay 4BT dwudrożny zestaw głośnikowy 4" 16W/100V,

CAYMON CST201/B statyw mikrofonowy stołowy wysoki.


Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.