Nagłośnienie wycieczki z przewodnikiem

Zastosowanie systemu:

obiekty hotelowe i konferencyjne,

obiekty przemysłowe,

ośrodki kultury, transport,

obiekty administracji państwowej,

edukacja.

 

Przenośny system Listen FM to doskonały sposób na przesyłanie wysokiej jakości dźwięku bezpośrednio do każdego słuchacza, bez zakłóceń.

System składa się z przenośnego nadajnika FM, który przesyła sygnał z mikrofonu drogą radiową (pasmo UHF 863MHz) do odbiorników. W zależności od potrzeb odbiorniki wyposażone są w słuchawki lub pętlę indukcyjną.

Różnorodność dostępnych mikrofonów i słuchawek pozwala dopasować system do wymagań sytuacji, np. dla grup zwiedzających fabrykę, w której wymagane jest użycie kasku, doskonale sprawdzą się słuchawki zagłowne.

System oferuje 17 kanałów, jednocześnie mogą pracować nadajniki na ośmiu kanałach (np. osiem oddzielnych grup zwiedzających).

Odbiorniki wyposażone w akumulatory, przechowuje się w specjalnych walizkach, w których zintegrowano sterowane mikroprocesorowo ładowarki.

Przykładowa konfiguracja:

Nag%C5%82o%C5%9Bnienie%20wycieczki%20z%2

Lista urządzeń:

Listen LT-700-863 nadajnik przenośny 863 MHz,

Listen LA-272 mikrofon nagłowny ze słuchawką,

Listen LA-274 mikrofon doręczny,

Listen LA-278 mikrofon zagłowny,

Listen LR-400-863 odbiornik przenośny 863 MHz,

Listen LA-164 słuchawka pojedyncza nauszna,

Listen LA-165 słuchawki stereo nauszne,

Listen LA-166 indywidualna pętla indukcyjna,

Listen LA-320 walizka konfigurowalna na max. 25 odbior.


Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.