Bezprzewodowe systemy głosowania TELEVOTER, E-REPLIER

Zastosowanie systemu:

obiekty hotelowe i konferencyjnem,

edukacja.

    Systemy głosowania elektronicznego stają się standardem podczas spotkań, seminariów czy konferencji. Elokwentne przemówienia i multimedialne prezentacje nie są już wystarczające. Każdy mówca powinien wiedzieć, jak ożywić publiczność i umożliwić jej aktywne uczestnictwo w spotkaniu. Temu właśnie służą interaktywne systemy komunikacji: TeleVoter oraz E-Replier.
    System TELEVOTER składa się z grupy niewielkich terminali, w które wyposażeni zostają uczestnicy spotkania. Bezprzewodowa, dwukierunkowa komunikacja zapewniona jest przez zespół anten podłączonych do jednostki centralnej. Ta z kolei łączy się z komputerem, umożliwiając sterowanie systemem oraz odbieranie i przetwarzanie głosów. Przypisując odpowiednie funkcje kolejnym slajdom (pytanie, wynik), uzyskujemy w pełni multimedialną prezentację, podczas której w odpowiednich momentach system otwiera głosowania, zbiera odpowiedzi i natychmiastowo prezentuje wyniki. Każdy z terminali ma indywidualnie przypisany numer identyfikacyjny, może być więc skojarzony z konkretną osobą, terminale mogą być dowolnie łączone w grupy.
    System E-REPLIER jest bezprzewodowym systemem odpowiedzi, podobnym funkcjonalnie do TELEVOTER, jednak stworzonym specjalnie dla zastosowań edukacyjnych - klas szkolnych, szkoleń zawodowych, a także małych i średnich konferencji czy seminariów. Uczniowie, studenci, uczestnicy zostają wyposażeni w estetyczne terminale, które mogą być przypisane bezpośrednio do ich nazwisk. Antena lub linia anten jest podłączona bezpośrednio do komputera przez port USB. Dedykowane oprogramowanie ShowVote integruje się z pakietem Microsoft Office®, dzięki czemu można wykorzystać wszystkie możliwości tworzenia prezentacji w PowerPoint®, czy analizy wyników w Excel®.
 
 

Bezprzewodowe%20systemy%20g%C5%82osowani

 

Lista urządzeń:

AV COMM-TEC E-REPLIER,

AV COMM-TEC TELEVOTER.


Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.