Kompaktowy system nagłośnienia sal wykładowych i szkoleniowych

Zastosowanie systemu:

obiekty hotelowe i konferencyjne,

obiekty administracji państwowej,

edukacja.

ListenPoint jest systemem zaprojektowanym specjalnie dla małych i średnich sal lekcyjnych, wykładowych, konferencyjnych oraz szkoleniowych.

Intuicyjne i proste w obsłudze rozwiązanie, umożliwia podłączenie źródeł dźwięku takich jak komputer, odtwarzacz DVD czy przenośny odtwarzacz MP3, integrację z systemem telekonferencji, telefonii VoIP oraz sterowanie całością za pomocą kilku przycisków umieszczonych w bezprzewodowym mikrofonie.

Jednostka centralna LPT-C2/LPT-C6 jest sercem całego systemu, umożliwia jego konfigurację i obsługę za pomocą obrotowego kontrolera. Zamknięta w niewielkiej i estetycznej obudowie może być zamontowana na blacie, pod nim lub bezpośrednio na ścianie, a możliwość odchylenia i obrócenia wyświetlacza zapewnia komfortową obsługę i odczyt informacji, takich jak stan pracy i poziom akumulatorów mikrofonów, poziomy głośności dodatkowych źródeł dźwięku czy całego systemu.

Moduł sufitowy LPT-R2/LPT-R12/LPT-R22, którego podstawową funkcją jest komunikacja z bezprzewodowymi mikrofonami/kontrolerami systemu przez światło podczerwone oraz zasilanie głośników. Moduł jest połączony i zasilany przez jednostkę centralną za pomocą standardowego przewodu CAT5e. Mikrofon/kontroler systemu LPT-M1 umożliwia korzystanie z zewnętrznych mikrofonów, np. nagłownych, a drugie wejście o poziomie liniowym pozwala na podłączenie przenośnych odtwarzaczy muzyki, laptopa czy telefonu komórkowego. LPT-M1 może być wykorzystany do uruchamiania modułu sufitowego przekaźnika, np. do sterowania ekranem projekcyjnym.

Przykładowa konfiguracja:

Kompaktowy%20system%20nag%C5%82o%C5%9Bni

Lista urządzeń:

Listen LPT-R12 moduł sufitowy ze wzmacniaczem 4x15W,

Listen LPT-R22 moduł sufitowy ze wzmacniaczem 4x30W,

Listen LPT-C2 jednostka centralna ListenPoint,

Listen LPT-C6 jednostka centralna ListenPoint,

Listen LPT-M1 mikrofon bezprzewodowy ListenPoint,

AUDAC CS-85 głośnik sufitowy 24W/100V biały.

 


Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.