Biurowy system redukcji hałasów

Zastosowanie systemu:

obiekty hotelowe i konferencyjne,

obiekty przemysłowe,

obiekty administracji państwowej.

 

    Niekontrolowany hałas biurowy może niekorzystnie wpływać na samopoczucie i jakość pracy, znacznie obniża koncentrację, często powoduje również zmęczenie oraz bóle i zawroty głowy. Rozwiązaniem tego problemu jest eliminacja bądź zmniejszenie hałasu. Pozwala na to, przedstawiony poniżej, system redukcji szumów. System składa się z generatora, korektorów parametrycznych, wzmacniaczy oraz głośników sufitowych.
    Szum z generatora trafia na korektory, które przy ustawieniu odpowiednich parametrów pozwalają na wypłaszczenie widma hałasu. Po odpowiedniej korekcji sygnał trafia na wzmacniacze 100V i dalej na głośniki umieszczone w odpowiednich strefach. W przedstawionym systemie występują dwie strefy, istnieje jednak możliwość zwiększenia ich liczby, poprzez dołączenie większej ilości urządzeń.

 

Przykładowa konfiguracja:

Biurowy%20system%20redukcji%20ha%C5%82as

 

Lista urządzeń:

RDL ST-NG1 generator szumu,

RDL FP-PEQ3 korektor parametryczny 3-pasmowy,

RDL FP-PA20A wzmacniacz mocy 20W/100V,

AUDAC CS74 głośnik sufitowy 6W/100V.


Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.