System multimedialny dla muzeów

Zastosowanie systemu:

obiekty hotelowe i konferencyjne,

obiekty sakralne,

ośrodki kultury,

obiekty handlowe.

Celem działania systemu jest zautomatyzowana prezentacja audio dla ekspozycji w muzeum.

W skład systemu wchodzi jednostka sterująca ID-AL EventPlayer, głośnik hiperkierunkowy RSF SpotDAP 460oraz czujnik dotyku ID-AL SensoPAD.

Jednostka sterująca jest wyposażona w slot na karty SD oraz port USB do odtwarzania komunikatów i tła muzycznego.

Event Player umożliwia uruchomienie urządzeń multimedialnych w określonym momencie, np. po wejściu zwiedzających do pomieszczenia, po zbliżeniu się do ekspozycji czy naciśnięciu specjalnego przycisku.

Event Player automatycznie odtwarza komunikaty dotyczące ekspozycji, zmienia kolory oświetlenia, uruchamia projekcję wideo i inne urządzenia według wcześniej ustalonej sekwencji.

Urządzenie posiada funkcję kalendarza, która pozwala automatycznie uruchamiać akcje o ustalonej porze. Znajduje to zastosowanie np. przy odtwarzaniu komunikatów informacyjnych.

Specjalna aplikacja ID-AL Scheduler umożliwia w prosty i intuicyjny sposób programowanie kolejności i czasu odtwarzania poszczególnych plików.

Głośnik hiperkierunkowy pozwala na skierowanie dźwięku bezpośrednio do słuchacza. 

Przykładowa konfiguracja:


Lista urządzeń:

RSF SpotDAP 460 głośnik ultrakierunkowy HSS,

ID-AL EventPlayer moduł MP3, Wav ze wzmacniaczem,

ID-AL SensoPad interaktywny sensor dotykowy.


Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.