Radiowy system transmisji dźwięku Listen FM

Zastosowanie systemu:

obiekty hotelowe i konferencyjne,

obiekty sakralne,

ośrodki kultury.

 

    Radiowy system Listen FM składa się ze stacjonarnego nadajnika FM LT-800, który przesyła sygnał z wejścia audio, drogą radiową (pasmo UHF 863MHz) do odbiorników LR-400 lub LR-500.
    W zależności od potrzeb, odbiorniki mogą być wyposażone w pętlę indukcyjną lub słuchawki. Nadajnik można zainstalować w szafie rack za pomocą specjalnego uchwytu, przykręcany przezroczysty panel zabezpiecza system przed dostępem niepowołanych osób i zmianą ustawień.
   Wśród dostępnych akcesoriów są uchwyty do montażu anten, anteny dookólne i kierunkowe oraz kable połączeniowe. Odbiorniki, wyposażone w akumulatory przechowuje się w specjalnych walizkach, w których zintegrowano sterowane mikroprocesorowo wielokanałowe ładowarki.
   Istnieje również możliwość zastosowania przenośnych nadajników, gdy zachodzi konieczność ciągłego przemieszczania się. Nadajnik LT-700 jest bardzo prosty w obsłudze, a dzięki specjalnemu uchwytowi można go przymocować do paska.

 

Przykładowa konfiguracja:

Radiowy%20system%20transmisji%20d%C5%BAw

 

Lista urządzeń:

Listen LT-800-863 nadajnik stacjonarny 863 MHz,

Listen LT-700-863 nadajnik przenośny 863 MHz,

Listen LR-500-863 odbiornik przenośny 863 MHz,

Listen LR-400-863 odbiornik przenośny 863 MHz,

Listen LA-165 słuchawki stereo nauszne,

Listen LA-164 słuchawka pojedyncza nauszna,

Listen LA-321-03 walizka/ładowarka na 8 odbiorników.

 

Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.