Bezprzewodowy system rozgłoszeniowy

Zastosowanie systemu:

obiekty hotelowe i konferencyjne,

obiekty przemysłowe,

służba zdrowia, 

ośrodki kultury,

obiekty handlowe.

 

    System zapewnia bezprzewodową transmisję sygnałów pomiędzy źródłami dźwięków a wzmacniaczami. Urządzenie serii Instreamer odpowiada za kodowanie liniowych sygnałów audio pochodzących od odtwarzacza, do sygnałów sieciowych. Następnie, sygnały sieciowe, przy pomocy Access Point odbierane są przez router i kierowane do odpowiednich odbiorników. Urządzenia serii Exstreamer dekodują otrzymane sygnały sieciowe do sygnałów liniowych audio i przekazują je na wzmacniacze 100V. W przypadku modelu Exstreamer 200dzięki wbudowanemu układowi wzmocnienia, sygnały bezpośrednio kierowane są na urządzenia głośnikowe.
    Zastosowany pulpit PS1 umożliwia rozgłaszanie sygnałów oddzielnie do dwóch stref lub do wszystkich w zależności od konfiguracji systemu. Panele VSC umożliwiają zdalne regulowanie głośności osobno dla każdej ze stref. 
    Sterowanie układem odbywa się za pomocą komputera podłączonego do wewnętrznej sieci WiFi lub dowolnego urządzenia podłączonego do internetu. Konfigurowanie systemu oraz wprowadzanie zmian odbywa się z poziomu przeglądarki internetowej.
 
 

Przykładowa konfiguracja:

bezprzewodowy%20system%20rozg%C5%82aszan

 

Lista urządzeń:

BARIX Annuncicom PS1 strefowy pulpit IP,

BARIX Instreamer 100 nadajnik audio IP,

BARIX Exstreamer 100 odbiornik audio IP z USB,

BARIX Exstreamer 200 odbiornik audio IP z USB i wzmac. 2x25W,

BARIX VSC regulator głośności dla urządzeń Barix,

AUDAC CMP30 odtwarzacz CD/MP3, radio, slot USB, SD,

AUDAC CPA12 wzmacniacz 120W/100V,

AUDAC WX302 głośnik ścienny dwudrożny 20W/100V,

AUDAC CS85 głośnik sufitowy 24W/100V,

AMC iPlay 4 dwudrożny zestaw głośnikowy 4" 16W/100V.

 
 

Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.