System nagłośnienia gabinetu lekarskiego

Zastosowanie systemu:

służba zdrowia.

    System składa się ze wzmacniacza miksującego, źródła dźwięku w postaci odtwarzacza CD/MP3/FMdwóch mikrofonów oraz wysokiej jakości urządzeń głośnikowych. Dystrybucja sygnału podzielona została między dwie strefy: 1 strefa-recepcja z korytarzami oraz 2 strefa-gabinet lekarski.
    Mikrofon w gabinecie przekazuje informacje na korytarz do oczekujących pacjentów, wbudowany system priorytetów wycisza w tym czasie sygnały tła muzycznego, dzięki czemu informacje od lekarza są zawsze doskonale słyszalne. Głośnik umieszczony w gabinecie zapewnia komunikację z recepcją. System nagłośnienia tła muzycznego umożliwia pocjentom wysłuchanie wiadomości radiowych czy muzyki podczas oczekiwania na wizytę.
    Dzięki możliwość podłączenia zdalnego modułu sterującego głośnością, wzmacniacz miksujący może być schowany w niewidocznym miejscu, a obsługa staje się wyjątkowo prosta nawet dla nieprzeszkolonego personelu. 
    Ogromną zaleta systemu jest jego bardzo niskie zużycie energii. Wykorzystana technologia ecostandby sprawia, że wzmacniacz automatycznie przechodzi w stan oczekiwania, jeśli nie jest wykorzystywany.

 

Przykładowa konfiguracja:

System%20nag%C5%82o%C5%9Bnienia%20gabine

Lista urządzeń:

RDL HD-MA35UA wzm. miks.4we, 2wy: 35W/100V,

RDL RLC10KM regulator głośności,

AMC MP01 odtwarzacz CD/MP3, tuner FM, wyj XLR,

AMC TALK D mikrofon dynamiczny na gęsiej szyjce,

AMC TALK ST podstawa mikrofonów TALK,

AUDAC WX302 głośnik ścienny dwudrożny 20W/100V,

AMC iPLAY 4 dwudrożny zestaw głośnikowy 4" 16W/100V.


Akceptuje

Nasza strona używa ciasteczek do przechowywania pewnych informacji na Twoim komputerze. Więcej na ten temat znajdziesz w naszej polityce prywatnościMożesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.