Na kilka dni zagościło w naszym biurze demo głośników Cerasonar

Zabudowane głośniki Ultimate 9062 nie odróżniają się od powierzchi płyty g-k, drewniana obudowa jest niezbędna by demo mogło podróżować i prezentować brzmienie głośników. W praktyce głośniki Cerasonar instaluje sie w scianie - po montażu są zupełnie niewidoczne i nie zabierają przestrzeni w pomieszczeniu.Do testów wykorzystaliśmy odtwarzacz CD oraz wzmacniacz Cerasonar CS-500dsp4, wbudowany procesor DSP pozwala na bardzo dokładną korekcję charakterystyki (producent dostarcza presety dla głośników), konfiguracja jest przez przeglądarkę www jest wygodna i intuicyjna. Wzmacniacz może być sterowany komendami TCP/IP np z systemu centralnego sterowania.
Ważną funkcją jest automatyczny tryb oszczędzania energii.

wzmacniacz CS-500dsp4

Niepozorne urządzenie swoje możliwości ujawnia gdy spojrzymy na tylny panel.
Możemy zasilić cztery głośniki moc 125W. Mogą to być głośniki o impedancji 4 lub 8 Ohm ewentualnie możemy obciążyć wzmacniacz linią 70V lub 100V.

Każdy kanał ma możliwość regulacji poziomu sygnału potencjometrem, bez konieczności podłączania komputera.
panel tylny CS-500dsp4

Po podłaczeniu do sieci LAN i wpisaniu w przeglądarkę www adresu IP wzmacniacza, mamy do dyspozycji czytelny interfejs konfiguracji wzmacniacza.

interfejs www CS-500dsp4


Po kilku godzinach słuchania różnorodnej muzyki możemy potwierdzić słowa producenta - osiągalna jest już jakość dźwięku głośników dynamicznych. Możliwość całkowitego ukrycia urządzeń głośnikowych otwiera nowe możliwości aranżacji przestrzeni w salonie lub pokoju muzycznym / kinowym. Zaskakujace są również znacznie niższe ceny głośników tego typu w stosunku do tych sprzed kilku lat.

Jeżeli jestes zainteresowany sposobem montażu głośników Cerasonar - zerknij na strone producenta na filmy instruktażowe Cerasonar.

zapraszamy do kontaktu:


przez WhatsApp

przez Facebook Messenger

e-mail: biuro@akustyk.pl

lub telefon: 71 78 73 900